پست وبلاگ

مسافران شهر های شمالی لباس بارانی به همراه داشته باشند

به گزارش اکوتو ، بدلیل شکل گیری جریانات دریا به خشکی بر روی سواحل جنوبی دریای خزر و وقوع بارشهای رگباری نقطه ای، از روز جمعه تا شنبه بویژه در مناطق شرقی استان، آبگرفتگی معابر عمومی و احتمال سیلابی شدن رودخانه ها و مسیلها دور از انتظار نیست.
بر اساس این گزارش دریای خزر از امشب تا روز شنبه مواج و همراه با وزش باد شدید پیش بینی می شود لذا برای جلوگیری از خسارات احتمالی جانی، از شنا در دریا باید خودداری شود.
تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‏ های پیش‏یابی هواشناسی شکل‏ گیری تدریجی جریانات خنک و مرطوب دریا به خشکی را از بعد از ظهر پنجشنبه بر روی سواحل جنوبی دریای خزر نشان می ‏دهد که این وضعیت با عبور امواج تراز میانی جو همراهی دارد.
بر این اساس از امشب تا روز شنبه (بویژه روز جمعه) شاهد ابرناکی آسمان، وزش باد و در بعضی ساعات همراه با رگبار باران و رعد و برق در استان خواهیم بود.دمای هوا در این مدت ۴ تا ۸ درجه کاهش‏ یافته و دریای خزر مواج خواهد شد.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *