پست وبلاگ

مجتمع‌های خدماتی بین راهی در قزوین کیفی‌سازی می‌شود

رحمت شعبانی در گفت‌وگویی ، اظهار داشت: در راستای برگزاری هرچه بهتر طرح پیمایش در استان قزوین جلسات متعددی را برگزار کرده‌ایم و امیدواریم که با یک برنامه‌ریزی مناسب این طرح به خوبی در استان اجرا شود.

وی افزود: استان قزوین در حوزه حمل‌و نقل یکی از استان‌های سرآمد، مقتدر و توانمند کشور محسوب می‌شود و در بسیاری از اتفاقات حوزه حمل و نقل کشور صاحب نظر است.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان قزوین عنوان کرد: در راستای اجرای طرح پیمایش، مشکل زیادی وجود ندارد چراکه اداره حمل و نقل استان قزوین دارای یک سامانه بسیار قدرتمند است.

شعبانی خاطرنشان کرد: در شرایط حساس برای توزیع سوخت در استان تا حدودی مشکل وجود دارد و در شرایط بحرانی در توزیع بنزین و گازوئیل تعدادی از جایگاه‌ها با کسری سوخت مواجه می‌شوند که این مشکلات باید به زودی برطرف شود.

وی با اشاره به اینکه از اهداف مهم احداث مجتمع‌های خدماتی رفاه حال مسافران است، بیان کرد: توزیع مجتمع‌های خدماتی در استان قزوین به تناسب خوب است ولی استان نیاز به چند مجتمع خدماتی دیگر و نیز ارتقا کیفیت مجتمع‌های خدماتی فعلی برای ارائه خدمات به مسافران دارد.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان قزوین با اشاره به اینکه قرار نیست در هر نقطه‌ای جایگاه عرضه سوخت احداث کنیم، گفت: تعداد جایگاه‌های عرضه سوخت در قزوین مطلوب ارزیابی می‌شود ولی تعداد پمپ‌های این جایگاه‌ها باید افزایش یابد تا در طول سال با مشکلی کمبود سوخت و جایگاه سوخت مواجه نشویم.تسنیم.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *