پست وبلاگ

محرم نوید کیا ، در نیم فصل به تراکتورسازی می پیوندد؟ +تکمیلی

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو ؛ طبق اخبار رسیده به خبرنگار اکوتو ، با توجه به اختلافاتی که در سپاهان وجود دارد و عدم بازی نوید کیا برای این تیم و جدایی قطعی این بازیکن از زردپوشان اصفهانی گمانه زنی ها شروع شده و یکی از منابع خبری اعلام کرده است که یکی از گزینه های تراکتور برای نیم فصل این بازیکن بوده و با توجه به وضعیت این تیم و این بازیکن بعید نیست که وضعیت شکراب نوید کیا – سپاهان ، تراکتوریها را راضی به حضور او در تبریز کند.

گفته می شود رقم قرارداد این بازیکن با قرمز پوشان تبریزی نیز مبلغ زیادی نخواهد بود که عباسی را که این روزها مغضوب هواداران می باشد نگران تامین آن کند.

تکمیلی: با توجه به تکذیبیه های صورت گرفته ، قابل ذکر است که خبر اکوتو در مورد نیم فصل بوده ولی تکذیبیه ها صرفا زمان حال را در نظر گرفته اند. با این تکذیب های صورت گرفته ، پیوستن نوید کیا به تراکتور قوت گرفته است.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *