پست وبلاگ

مهاجمین تراکتور ؛ آماده و تشنه گلزنی

مهاجم تیم فوتبال تراکتورسازی مانند اکثر بازیکنان این تیم اعتقاد دارد که شروع سرخپوشان در دو بازی ابتدایی لیگ برتر ضعیف بوده است.

فرزاد حاتمی در گفت‌وگو با تسنیم در پاسخ به این پرسش که «آیا قبول داری شروع خوبی در لیگ برتر نداشته‌اید؟»، گفت: بله، همین‌طور است. گرفتن دو امتیاز از دو بازی راضی‌کننده نیست. متأسفانه ما بدشانسی آورده‌ایم. با اینکه در ایجاد موقعیت گل، عملکرد خوبی داشته‌ایم، اما در زدن ضربات آخر کم‌دقت بوده‌ایم. من، کرار، ادینیو، محمد ابراهیمی و سروش رفیعی که بیشتر در فاز تهاجمی هستی، باید بیشتر تمرکز کنیم تا موقعیت‌ها را از دست ندهیم.

وی در واکنش به طرح این موضوع که آیا بابت از دست دادن این موقعیت‌ها نباید از مهاجمان تراکتورسازی انتقاد کرد، گفت: انتقاد کردن خیلی زود است. به‌هر حال باید به مهاجمان تراکتورسازی فرصت داد. ما دنبال توجیه نیستیم و می‌دانیم که باید گل بزنیم.

حاتمی در مورد بازی تیمش برابر پیکان عنوان کرد: این بازی هم بازی سختی است، مانند تمام دیدارهای امسال. پیکان جزو تیم‌هایی است که خیلی زود نفراتش را انتخاب کرد و چند بازی تدارکاتی مناسب هم داشت. امیدوارم که با یک تاکتیک خوب و استفاده از موقعیت‌ها پیکان را شکست بدهیم.

مهاجم تیم فوتبال تراکتورسازی راجع به آماده نشدن ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز گفت: من قبلاً هم گفته بودم که این ورزشگاه زود آماده نخواهد شد و حالا هم می‌گویم که استادیوم ما تا آخر شهریور هم آماده نمی‌شود. بازی کردن در زمین تمرین خودمان اصلاً قشنگ نیست و حال و هوای بازی رسمی را ندارد. با این حال ما باید تحت هر شرایطی پیکان را شکست بدهیم.

مهاجم برزیلی تراکتورسازی تبریز از انگیزه‌هایش برای گلزنی در این فصل یاد کرد و گفت: آن‌قدر گل می‌زنم تا آقای گل شوم.

ادرلوسیانو ادینیو در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به اینکه قصد دارد عنوان آقای‌گلی در لیگ چهاردهم را در فصل پیش‌رو نیز تکرار کند، گفت: این موضوع به من انگیزه‌های زیادی می‌دهد و باعث خواهد شد با انرژی زیادی بازی کنم.

ادینیو ادامه داد: البته من دوست دارم برای موفقیت تیمم گل بزنم، اما آن‌قدر این کار را تکرار می‌کنم تا خودم هم آقای‌گل شوم.

مهاجم برزیلی تراکتورسازی که تسلط جالبی به زبان فارسی دارد، در مورد دیدار فردا (یکشنبه)‌ تیمش مقابل پیکان گفت: وضعیت خوبی داریم و حتماً می‌توانیم مقابل پیکان برنده شویم. تنها مشکلی که وجود دارد، زمین چمن است که باید با این مشکل کنار بیاییم.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *