پست وبلاگ

مدیرکل روابط عمومی سازمان هواپیمایی منصوب شد

در حکم  علی عابدزاده در این ابلاغ آورده است؛ نظر به مراتب تعهد، تخصص و سوابق ارزشمند جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان مشاور رئیس و مدیرکل دفتر ریاست و روابط عمومی سازمان منصوب می شوید.

وی ابراز امیدواری کرده است؛ با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از همه ظرفیت های موجود و با همکاری با معاونت ها، مدیران و کارکنان سازمان و هماهنگی با مجموعه وزارت راه و شهرسازی و سایر سازمان ها و فعالان صنعت هوانوردی در جهت انجام وظایف محوله و پیگیری امور، برای تحقق برنامه ها و اهداف سازمان موفق و موید باشید.

شرفی پیش از این در حوزه های ستادی و عملیاتی شرکت فرودگاههای کشور و سازمان هواپیمایی کشوری، سمت های مدیریتی از جمله مدیر دفتر مطالعات راهبردی و همکاری های بین المللی شرکت فرودگاهها، معاونت عملیات هوانوردی فرودگاه حضرت امام خمینی (ره)، مدیرکل دفتر حقوقی و بین الملل سازمان و اخیرا نیز مدیرکل فرودگاههای استان خوزستان را عهده دار بوده است.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *