پست وبلاگ

میدان امام اصفهان پربازدیدترین بنای تاریخی کشور

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان اصفهان گفت: میدان امام اصفهان با بازدید روزانه بیش از ۳۰۰هزار نفر گردشگر پربازدیدکننده‌ترین بنای تاریخی کشور شد.

فریدون ‌اللهیاری در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به آخرین آمار اسکان مسافران نوروزی در اصفهان اظهار داشت: بر اساس آخرین آمار ۲۳۰ هزار مسافر در سطح استان اصفهان اسکان یافته‌‌اند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۳۰ درصد افزایش داشته‌ایم.

وی افزود: بر اساس آخرین آمار از ۲۸ اسفند تا اول فروردین ماه ۱۲۷ هزار نفر از بناهای تاریخی اصفهان بازدید کردند و روز گذشته ۶۰ هزار نفر از بناهای تاریخی بازدید کردند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان اصفهان گفت: میدان امام اصفهان با بازدید روزانه بیش از ۳۰۰ هزار نفر گردشگر، پربازدیدکننده‌ترین بنای تاریخی کشور شد.

وی بیان کرد: با توجه به بارش باران و مساعد شدن آب‌وهوای استان اصفهان به هم‌وطنان پیشنهاد می‌شود که از جاذبه‌ها و آثار تاریخی استان اصفهان بازدید کنند.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *