پست وبلاگ

تمام پرواز‌های مهرآباد لغو شد

علی رستمی گفت : از آغاز صبح امروز که بارشها شروع شده تاکنون به علت کاهش دید ۹ پرواز لغو شده و ۱۱ پرواز ورودی و ۳۱ پرواز خروجی این فرودگاه تا ساعت ۹ نیز لغو خواهد شد.

وی گفت : دید در فرودگاه بین المللی مهرآباد حدود ۲۵۰ متر است در صورتی که دید پروازی باید ۴۰۰ متر ودید فرود نیز باید ۸۰۰ متر باشد .وی از مسافران خواست برای اطلاع از وضع پروازها با اطلاعات پرواز شماره ۱۹۹ تماس بگیرند .
وی گفت : علاوه بر این مسافران می توانند با تماس با شرکت های صادر کننده بلیت ، بلیت های خود را لغو کنند . رستمی افزود : بر اساس اعلام سازمان هواشناسی تا دو ساعت آینده نیز شرایط جوی به همین صورت خواهد بود .

همچنین مدیرکل فرودگاه امام خمینی(ره) در گفت‌وگویی کوتاه با شبکه خبر گفت: با شدت گرفتن بارشها ،پروازهای ورودی از ساعت ۵ صبح بدلیل کاهش دید،بجای تهران در اصفهان و تبریز نشسته اند و منتظریم تامشکل دید مرتفع شود.

وی افزود:پروازهای خروجی نیز بامحدودیت درحال انجام است.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *