پست وبلاگ

این بازیکن یک استثناست/باید قدرش را بدانیم

به گزارش گروه ورزش وسرگرمی اکوتو ، شریفی بازیکن آینده دار تراکتوری ها بازیکنی است که خودش فرصت سازی می کند و انرژی اش را بیشتر برای ایجاد موقعیت برای خودش مصرف می کند. اگر هفته های اول ورود وی به تراکتور توپ های او گل نشد به این خاطر بود که فیزیک و مغزش با یکدیگر همخوانی نداشتند.
البته باید بازی بد بیشتر بازیکنان تراکتوری را نادیده نگرفت و نباید فقط شریفی را مقصر بازی های قبلی تیم دانست .
مهدی شریفی یک استثناست و باید قدر خودش را بداند، او می تواند یکی از فوق ستاره های فوتبال ما باشد. کادر فنی و باشگاه باید مراقب این بازیکن باشند. اگر از چنین بازیکنی مراقبت نشود، مشکلات زیادی برایش به وجود خواهد آمد. باید به مهدی شریفی هم بگوییم که جا برای بزرگ شدن داری. فرصت هایت را نسوزان و به این شرایط قانع نشو.

اکثر تیم ها به خاطر فشردگی مسابقات دچار خستگی می شوند اما تراکتور ها تیم جوانی است و این خستگی مفرط سراغش نمی آید. یک مربی کاربلد چون قلعه نویی بالای سر این تیم است که بازیکنان باید از او فوتبال را یاد بگیرند. مدیران تیم هم فقط به فکر تامین بودجه باشند چون قلعه نویی به تنهایی می تواند تیم را جمع و جور کند.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *