پست وبلاگ

برگزاری همایش بین المللی گردشگری مذهبی در شیراز

به گزارش اکوتو ، محمود رضا طالبان عصر شنبه در جلسه ديدار متوليان برقراری خط پروازی شيراز به نجف با نماينده ولی فقيه در فارس، گفت: با هماهنگی های انجام شده میان شهرداری و شورای شهر شیراز، سال آینده همایش بین المللی گردشگری مذهبی در شیراز برگزار می شود.

وی ادامه داد: زمانیکه قرار است چنین همایش بزرگی برگزار شود بهتر است دیگر به فکر هزینه ها نباشیم زیرا گردشگری باید به عنوان اولویت اول استان فارس و شیراز فعال شود.

نایب رئیس شورای شهر شیراز تصریح کرد: در این همایش شهردارانی از کاظمین، نجف، کربلا، سامرا و.. که در کشور عراق هستند را دعوت کنیم به خصوص اینکه پرواز مستقیم به نجف راه اندازی شده است.

طالبان ادامه داد: رسیدن به موفقیت در بحث گردشگری به تنهایی و فعالیت یک سازمان ممکن نیست بلکه باید تمامی سازمانهای مربوط در استان فارس به فکر توسعه فعالیت های خود باشند.

وی تاکید کرد: توسعه گردشگری استان فارس به طور حتم نیازمند حضور بیشتر بخش خصوصی است که در این راه باید بیش از گذشته حمایت و موانع نیز برداشته شود.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *