پست وبلاگ

بررسی افزایش ظرفیت اقامتی گردشگران مازندران

به گزارش اکوتو ، عبدالله مهاجر دارابی امروز در کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی مازندران، اظهار داشت: همه کشورها هم‌اکنون در اتاق ایران به دنبال توسعه روابط تجاری با ایران هستند.وی با اشاره به سیاست‌هایی که کشور را دچار تحریم کرد، افزود: باید بخش خصوصی با کارآیی بیشتری در کنار اتاق بازرگانی برای توسعه گردشگری در مازندران حضور داشته باشد.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی مازندران با تاکید بر لزوم حمایت‌های جدی از فعالان بخش خصوصی در صنعت گردشگری، بیان کرد: دولت به دنبال واگذاری تسهیلات به افراد نیست و راه‌ اندازی شرکت‌هایی‌‌ گردشگری در برنامه کاری قرار بگیرد.مهاجر افزود: ایجاد شرکت‌های هلدینگ ایده خوبی است که به رونق گردشگری کمک می‌کند.

بررسی افزایش ظرفیت اقامتی گردشگران مازندران

سید محمد جعفری،‌ رئیس کمیسیون بازرگانی، امور گمرکی و حمل و نقل اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی مازندران نیز گفت: پیگیری‌های استانی برای افزایش ظرفیت اقامتی مازندران در حال انجام است.وی با اشاره به لزوم آموزش افراد برای ارتباط با گردشگران، افزود: تهیه چارت پروازی ویژه گردشگران باید در دستور کار قرار بگیرد.

جعفری با بیان اینکه تمرکز بیشتری برای توسعه گردشگری در مازندران در ابعاد مختلف نیاز است، تصریح کرد: کتابچه گردشگری مازندران یکی از اقدامات مهمی بوده که در دستور کار است.عضو شورای شهر ساری با تاکید بر شکل گرفتن تورهای داخل شهری در مازندران، بیان کرد: ایجاد تورهای گردشگری داخل شهری با شهرداران مازنی مطرح و پیگیری شود.

 

 

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *