پست وبلاگ

جاده‌های گیلان، مازندران و گلستان بارانی است

به گزارش اکوتو ، بر اساس اعلام مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در اکثر محورهای استانهای گیلان، گلستان و مازندران بارش باران گزارش شده است.

بنا بر همین گزارش سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردارند.

بر همین اساسا، با توجه به بارندگی در جاده‌های این ۳ استان شمالی لازم است تا رانندگانی که قصد تردد از این محورها را دارند، با سرعت مطمئنه برانند چراکه به علت لغزندگی سطح راه به دلیل بارش باران، احتمال افزایش تصادف دو چندان می‌شود.

گفتنی است، طبق برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته، تردد در محورهای چالوس و هراز از ساعت ۱۴ به صورت یک طرفه انجام می‌شود ولی با اعلام پلیس راه استان مازندران و البرز به دنبال ترافیک عبوری در این دو محور، احتمال تغییر در ساعت آن نیز وجود دارد.

همچنین بر اساس اعلام سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای طی شبانه ‌روز گذشته، كل تردد ثبت ‌شده براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۱۷۰۹ ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۰.۲ درصد افزایش را نشان می‌دهد. همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۷ درصد ، اوج تردد بین ساعات ۱۶ الی ۱۷ و كمترین تردد بین ساعات ۳ الی ۴ صبح صورت پذیرفته است.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *