پست وبلاگ

مرمت ۴۲ امامزاده در مرکز مازندران

به گزارش اکوتو ، حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری عصر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان ساری، اظهار داشت: اداره اوقاف در سه مقوله بقاع متبرکه، فرهنگی و قرانی فعالیت می‌کند.

وی با بیان اینکه ادارات زیادی در مرکز استان به اداره اوقاف بدهکار هستند، افزود: تعدادی از واحدهای اداری در مرکز استان مستأجر موقوفات هستند ولی اجاره‌بهای خود را پرداخت نمی‌کنند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ساری با اشاره به اینکه پنج دانگ شهر ساری وقف است، تصریح کرد: امسال ۹ وقف جدید در شهرستان ساری داشتیم که اغلب آنها منفعتی بوده است.

حیدری با بیان اینکه امام‌زاده عباس ساری در کشور شناخته شده است ولی متأسفانه مردم این حومه با مشکل مواجه هستند، تصریح کرد:  عملیات ساخت سه امامزاده در هفته وقف اغاز می‌شود.

وی از توزیع ۵۰۰ بسته سبد کالا در میان ایتام با مشارکت اداره کمیته امداد در مرکز استان خبر داد و گفت: ۹ دستگاه دیالیز و بیهوشی به بیمارستان امام (ره) اهدا شد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ساری با اشاره به وجود ۱۲ هزار رقبه در مرکز استان، افزود: متأسفانه بسیاری از مردم موقوفات خود را پرداخت نمی‌کنند.

حیدری با اعلام اینکه ۲۸۶ امامزاده ثبت شده در مرکز استان وجود دارد، گفت: هم‌اکنون ۴۲ امامزاده در شهرستان ساری در دست ساخت است.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *