پست وبلاگ

آغاز فروش ۲۵۰ هزار مسکن قسطی با نرخ توافقی

جمشید برزگر در نشست خبری در پاسخ به تسنیم اظهار داشت: طرح مسکن قسطی را به بانک مسکن ارائه دادیم و قرار شد این طرح پس از تصویب به ما ارجاع داده شود اما هنوز بانک مسکن این اقدام را انجام نداده است البته این بانک با تضمین ۱۵۰ میلیون تومانی طرح مذکور را برای اجرا به شعب خود ابلاغ کرده است.

وی با بیان اینکه بانک مسکن اعلام کرده دوره اقساط طرح مذکور ۵ ساله است و بیشتر از ۱۵۰ میلیون تومان نمی‌تواند این طرح را تضمین کند، تصریح کرد: بانک مسکن اعلام کرد که بازپرداخت این طرح ۵ ساله است اما انبوه سازان پیشنهاد ۱۰ تا ۱۵ ساله را به خریداران می دهند و خریداران می‌توانند در این دوره زمانی اقساط مسکن خریداری شده را پرداخت کنند.

رئیس کانون سراسری انبوه‌سازان  با بیان اینکه هفته آینده سامانه جامعی برای طرح مسکن قسطی رونمایی می‌شود گفت: در این سامانه اطلاعات مربوط به واحدهای مسکن مهر که قرار است فروش اقساطی شوند از سراسر کشور جمع آوری شده که خریداران می‌توانند از آن استفاده کنند.

وی از یک پیشنهاد ویژه برای تهران خبرداد و افزود: برای پایتخت به دولت پیشنهاد داده‌ایم که ۶۰ درصد قیمت خانه را تسهیلات ارائه دهند تا مردم بتوانند واحدهای انبوه سازان را خریداری کنند.

برزگر با اعلام اینکه حدود ۲۵۰ هزار واحد انبوه سازان برای طرح مسکن قسطی عرضه می‌شود، اظهار کرد: میانگین اقساط این طرح ماهانه یک ملیون و ۲۰۰ هزار تومان است.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *