پست وبلاگ

مشروح برنامه موج فوتبال دیشب،وضعیت تیم های استان در وقفه ۲۰ روزه لیگ

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو ؛ برنامه موج فوتبال دیشب از شبکه سهند به روی آنتن رفت.

این برنامه در حالی با اجرای میلاد وطن پرست از ساعت ۲۳:۴۵ شروع شد که موضوع نظر سنجی این هفته مربوط به پیش بینی بازی سه شنبه تیم گسترش فولاد مقابل استقلال تهران بود.

در ابتدا شهرام دانه کار ، سرمربی تیم فوتبال ساحلی شهرداری تبریز میهمان برنامه بود و در مورد تیم شهرداری تبریز و مکان برگزاری مسابقات این تیم در پارک صنعت تبریز سخنانی را ارائه کرد.

در ادامه گزارشی از وضعیت نامناسب میدان چشم انداز تبریز که قرار بود به زمین چمن تبدیل شود ، پخش شد و علمی ، دبیر هیئت فوتبال استان آذربایجان شرقی در تماس تلفنی حرفهایی در مورد این زمین خاکی ارائه نمود.

وی همچنین از میزبانی شهر تبریز از مسابقات نوجوانان آسیا خبر داد و افزود که این مسابقات با هماهنگی و میزبانی تیم گسترش فولاد از چهارشنبه ۲۵شهریور شروع و تا چهار روز ادامه خواهد داشت که تیم ملی نوجوانان ایران نیز از جمله تیم های شرکت کننده در این تورنمنت خواهد بود.

میهمان بعدی این برنامه از اعضای تیم ملی فوتبال نابینایان ، زاد علی اصغر و پور رضوی بود.این بازیکنان بومی با توجه به موفقیت فوتبالیست های نابینای کشورمان در رقابت‌های آسیایی ژاپن و کسب مقام قهرمانی و سهمیه حضور در پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو به برنامه دعوت شده بودند.

سجاد حسین زاده ، کارشناس فوتبال نیز آخرین میهمان برنامه موج فوتبال دیشب بود که در مورد تعطیلی لیگ و تاثیر آن بر تیم های استان حرف هایی را بیان نمود.

وی در مورد تعطیلی ۲۰ روزه لیگ بیان داشت که این وقفه می تواند هم به ضرر تیم و هم به نفع تیم باشد و مربیان می توانند با برنامه ریزی برای بازیکنان خود آنها را در وضعیت ایده آل خود حفظ کنند و این تعطیلات فرصتی برای ترمیم نقاط ضعف و قوت تیم ها می باشد.حسین زاده افزود اخباری که از وضعیت این دو تیم می رسد حاکی از آن است که تیم تراکتور و گسترش فولاد از این وقفه استفاده کرده و وضعیت خوبی در این دو تیم حاکم است.

حسین زاده در مورد بازی فردای تیم تراکتور سازی مقابل سپاهان اصفهان هم عنوان کرد که خوشبختانه سپاهان این روز ها با توجه به اختلاف فرکی و بازیکنان با مدیران باشگاه وضعیت خوبی ندارد و در این بازی هم بازیکنان بزرگی مانند لئوناردو پادوانی ، لوسیانو پریرا ، احسان حاج صفی ، محمد رضا خلعتبری و محرم نوید کیا را در اختیار نخواهد داشت که می تواند برای تیم تراکتور یک فرصت ایده آل برای بازگشت به رده های بالای جدول باشد.

وی در مورد تیم تراکتور هم بیان داشت که رفیعی و نریمان جهان از مصدومان این بازی می باشند ولی با بازگشت شجاع خلیل زاده به خط دفاع تیم بسیاری از مشکلات در خط دفاعی تیم حل خواهد شد ولی نکته نگران کننده خط حمله می باشد که امید می رود با تدابیری که سرمربی تیم در این پست تدارک دیده است ، این مشکل نیز مرتفع شود.

حسین زاده همچنین در مورد یونس حمزه گفت که به نظر می رسد این بازیکن به یک شوک احتیاج داشته باشد و به احتمال زیاد مقابل سپاهان از نیمکت نشینان تیم خواهد بود.

در پایان برنامه ، نتیجه نظر سنجی و پیش بینی مردم از نتیجه بازی تیم های گسترش و استقلال نیز اول به برد گسترش بعد به تساوی و برد استقلال تهران اختصاص داشت.

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *