پست وبلاگ

محصول لوکس مدیران خودرو در نمایشگاه مشهد رونمایی می شود

به گزارش اکوتو ، امیر حسن امیری مدیر بازاریابی و فروش مدیران خودرو، با اعلام این خبر گفت: این محصول در کارخانه مدیران تولید و برای اولین بار با برند «چری» به بازار داخلی عرضه خواهد شد.وی زمان معرفی و عرضه محصول ام.وی.ام۱۱۰ جدید برقی و بنزینی را پس از عرضه محصول تیگو۵ به بازار داخلی دانست و از برنامه ریزی مدیران خودرو برای عرضه حداقل ۳ محصول جدید در سال ۱۳۹۵ خبر داد.

امیری با بیان اینکه تاکنون افزون بر ۱۵۰ هزار خودرو از سوی مدیران خودرو به بازار داخلی شده است، سهم بازار این شرکت را ۴٫۶ درصد دانست و اظهار داشت: در حال حاضر مدیران خودرو با ۴۰ تامین کننده قطعات همکاری دارد و دارای ۱۳۰ نماینده فروش و خدمات پس از فروش در سراسر کشور است.

مدیر بازاریابی و فروش مدیران خودرو در پایان با اشاره به سابقه ۱۰ ساله این شرکت خودروسازی در کشور، خاطرنشان کرد: مدیران خودرو به عنوان بزرگ ترین خودروسازی بخش خصوصی موجب اشتغال زایی مستقیم برای بیش از ۳هزار نفر و غیر مستقیم برای حدود ۱۰ هزار نفر شده است.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

2 دیدگاه در “محصول لوکس مدیران خودرو در نمایشگاه مشهد رونمایی می شود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *