پست وبلاگ

علت تاخیر حرکت قطار تهران-مشهد شب گذشته چه بود؟

به گزارش اکوتو ، علت تاخیر در اعزام قطار تهران- مشهد خرابی تهویه یکی از سالن های آن بوده و متولیان مربوطه دربازه زمانی کمتر از ۵۰ دقیقه با تعویض سالن یاد شده نسبت به اعزام آن اقدام کرده اند.

براساس این اطلاعیه از آنجایی که هیچ قطاری تا زمان آماده اعزام نبودن وارد سکوی مسافرگیری ایستگاه نمی شود و مشکل ایجاد شده برای یکی ازقطارهای شرکت وانیا ریل بوده نه شرکت رعد بنابراین اخبار منتشر شده در خصوص انسداد ریل قطار توسط مسافران و لغو حرکت مکرر قطار تهران- مشهد به دوراز واقعیت بوده و صحت ندارد . در زمان بروزمشکل فنی یاد شده متولیان راه آهن تهران در محل حاضر و در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به رفع و اعزام قطار تهران – مشهد اقدام کرده اند.

قابل ذکر است؛ اخلاق حرفه ای در انتشار خبر ایجاب می کند تا منتشر کنندگان آن قبل از هر اقدامی صحت آن را از منابع موثق مربوطه کسب کنند اما پرداختن به دو موضوع صحت این خبر را رد می کند نخست آنکه قطار یاد شده مربوط به شرکت وانیا ریل بوده نه شرکت رعد و دوم آنکه تاکنون قطاری در این محور لغو نشده و استفاده از واژه مکرر در تهیه خبرمربوطه ؛درستی خبر را زیر سوال می برد.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *