پست وبلاگ

مشهد بارانی؛ تهران معتدل؛ شمال آفتابی

سازمان هواشناسی کشور امروز(جمعه) از خروج سامانه بارشی طی ۲۴ ساعت آینده خبر داد و تنها به مسافران مشهد مقدس توصیه کرد که به سبب بارش‌های ساعت‌های آینده لباس گرم به همراه داشته باشند.

این سازمان پیش بینی کرد که سامانه جدید بارشی از روز یکشنبه از شمال غرب وارد کشور شود و بارش برف و باران منطقه غرب،جنوب غرب، نیمه غربی البرز و استانهای مجاور را در بر بگیرد.

بنابر پیش بینی سازمان هواشناسی سامانه جدید تا اواسط هفته آینده در کشور فعال خواهد بود و رفته رفته از کشور خارج خواهد شد و روند افزایش دما را شاهد خواهیم بود.

سازمان هواشناسی پیش بینی کرد در ۳ روز آینده افزایش وزش باد در نیمه شرقی و جنوب استان تهران، سمنان، قم به وقوع بپیوندد و دریای عمان، بخش‌های شرقی خلیج فارس و تنگه هرمز مواج شود.

افزایش قابل توجه دما برای استان‌های سواحل دریای خزر و اردبیل نیز از فردا شنبه شروع خواهد شد؛ مسافران مشهد مقدس نیز بارندگی و کاهش دما را شاهد خواهند بود؛ مسافران استانهای غربی نیز باید در روزهای آینده با تجهیزات کامل به سفر بروند.

بنابر پیش بینی سازمان هواشناسی هوای استان تهران نیز صاف تا قسمتی ابری است و روند افزایش دما را خواهد داشت و تنها در برخی ساعات مردم جنوب استان تهران وزش باد را مشاهده می کنند.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *