پست وبلاگ

اعتراض مسافران ترمینال امام رضا(ع)بالاخره جواب داد

به گزارش اکوتو ،سیدعلی  حسینی اظهار داشت: بخش عمده‌ای از اعتراضات شهروندان و زائران، ناشی از حضور زوارکش‌ها در پایانه امام رضا(ع) بود که با پیگیری‌های صورت گرفته مسیر تردد این افراد به پایانه مسدود شد.

وی افزود: با مسدود شدن مسیر تردد زوارکش‌ها، مسافرانی که به جایگاه ۶ و ۷ داخل می‌شوند، به دور از مزاحمت زوارکش‌ها به تعیین مسیر می‌پردازند و از اتوبوس و تاکسی استفاده می‌کنند.

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد خاطر نشان کرد: برخی تماس‌های مردمی نیز مرتبط با راه‌اندازی و استفاده از پایانه معراج بود که به دلیل بهره‌برداری از آن، دستگاه‌هایی چون پلیس راهور، اداره‌کل حمل و نقل و شرکت‌های مسافربری بخش خصوصی باید نسبت به استفاده از این پایانه برنامه‌ریزی داشته باشند.

حسینی ارتباط برقرار شده بین مردم و مرکز ۱۳۷ را مثبت خواند و گفت: ارتباطی که از طریق مرکز ۱۳۷ شهرداری با شهروندان برقرار شده، فضای خوبی را برای ارزیابی عملکرد شهرداری فراهم آورده است و می‌توان به این وسیله به ارزیابی نقاط قوت و ضعف پرداخت.

وی با تاکید بر استفاده بیشتر از ظرفیت ۱۳۷، خاطر نشان‌کرد: امکانات و خدمات شهرداری از این طریق قابل معرفی به مردم است.

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد ابراز امیدواری کرد: با حضور بیشتر مدیران در مرکز ۱۳۷ و پاسخگویی به مردم، زمینه تعامل موثرتر مردم و مسئولان فراهم  می‌شود.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *