پست وبلاگ

غیبت فردین و بایرامی در تمرین امروز/تراکتوری ها با ۳ مصدوم در فکر شکست شاگردان استیلی

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در هفته سیزدهم از مسابقات لیگ برتر به مصاف تیم ملوان بندر انزلی خواهد رفت.

این دیدار روز دوشنبه ۹ آذر از ساعت ۱۵:۱۵ در ورزشگاه تختی انزلی برگزار خواهد شد.

طبق اعلام کمیته داوران محسن ترکی داور مغضوب هواداران پرشور آذربایجان که در این فصل نیز در بازی خانگی تیم تراکتور مقابل تیم پرسپولیس اشتباهات فاحشی را مرتکب شد، برای این بازی در نظر گرفته شده است و مهدی عالیقدر، یعقوب سخندان و محمد ترابیان، ترکی را در امر قضاوت یاری خواهند کرد.

خبر دیگر از تیم تراکتورسازی اضافه شدن لیست مصدومان این تیم است. پس از اینکه سینا عشوری در تعطیلات لیگ برتر از ناحیه انگشت پا دچار مصدومیت شده و به مدت ۴-۵ هفته از میادین به دور ماند، مهرداد بایرامی مهاجم تراکتورسازان که در جریان تمرین دیروز تیمش دچار مصدومیت از ناحیه انگشت دست خود شده بود بازی آینده تیم تراکتور را از دست داد. بایرامی امروز هم در تمرین تیم غائب بود تا غیبت وی در بازی مقابل تیم ملوان حتمی شود.

فردین عابدینی، بازیکن بومی تراکتوری ها نیز در تمرین امروز تیم که از ساعت ۱۲:۳۰ در محل کمپ اختصاصی باشگاه برگزار شد، حضور نیافت و وقتی دلیل این امر را از پزشک تیم جویا شدیم از مصدومیتی گفت که دوباره گریبان گیر فردین شده است. پزشک تراکتورسازان در این باره بیان داشت که این بازیکن به دلیل مصدومیتی که از ناحیه کمر برایش پیش آمده، به احتمال زیاد بازی روز دوشنبه را از دست خواهد داد.

با این اوضاع تیم تراکتورسازی بدون عشوری، بایرامی و عابدینی به شهر انزلی سفر خواهد کرد. البته این موضوع نباید زیاد نگران کننده باشد چرا که عشوری دومین بازی است که به دلیل مصدومیت تراکتور را همراهی نمی کند و بازیکن جایگزین وی، احمد عبدالله زاده با عملکرد قابل قبول جای خالی عشوری را پر کرده است. در مورد بایرامی هم باید گفت که وی در بازی های اخیر تبدیل به نیمکت نشین تراکتور شده و غیبت وی نمی تواند تونی را دچار اضطراب نماید. عابدینی هم در هیچ یک از بازی های این فصل به دلیل مصدومیت به کار گرفته نشده و این مصدومیت دوباره می تواند فردین را تا پایان بازی های نیم فصل از شرایط بازی دور نگه دارد.

کاروان تیم تراکتورسازی برای دیدار با ملوان فردا پس از انجام یک جلسه تمرینی، به مقصد شهر انزلی حرکت خواهند کرد.

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *