پست وبلاگ

وضعیت مصدومان استقلال برای بازی با تراکتور

به گزارش گروه ورزش و سرگرمی اکوتو ، پروپجیچ بازیکن کروات استقلال که چندی پیش در تمرینات دچار مشکل شده بود در حال حاضر به طور کامل مشکلش رفع شده و با سایر بازیکنان تمرین میکند.بدین ترتیب او برای بازی روز یکشنبه هیچ مشکلی ندارد.
.
محمدرضا خرسندنیا که در بازی برابر فولاد از ناحیه زانو و کشاله ران دچار مصدومیت شدید شده بود و چند هفته دور از میادین بود از دیروز دویدن را آغاز کرده است.بدین ترتیب به نظر نمی رسد او هم برای بازی با تراکتور مشکلی داشته باشد ولی بازهم همه چیز به نظر پزشکان استقلال و سرمربی این تیم بر میگردد.
.
ميثم مجیدی هم که یک روز نمیشود که از ناحیه دوقلوی پا دچار کشیدگی شدید شده به نظر میرسد چند وقتی از میادین دور باشد ولی هنوز جوابی قطعی دریافت نکرده است.تنها چیزی که مشخص است این است که به احتمال زیاد بازی با تراکتور را از دست خواهد داد.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *