پست وبلاگ

دهکده گردشگری و سلامت “مخملکوه” لرستان کلنگ‌زنی شد

فاز اول دهکده گردشگری و سلامت «مخملکوه» خرم‌آباد شامگاه پنج‌شنبه با حضور استاندار لرستان، نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی و مسئولان استانی کلنگ‌زنی شد.

محمد اصلانی معاون عمرانی استاندار لرستان در این مراسم بابیان اینکه توسعه جزء با افزایش تولید حاصل نمی‌شود، اظهار داشت: برای توسعه لرستان زمین و سرمایه لازم وجود دارد اما باید عواملی که درگذشته سبب شده تا موفقیتی کسب نشود پیدا شود.

وی با اشاره به اینکه وجود مدیران عالی حمایت‌کننده از تولید یکی از عوامل توسعه است، افزود: مردم در افزایش تولید نقش به سزایی دارند کمااینکه باوجود سرمایه‌های بسیار خوب در استان لرستان می‌توان به توسعه رسید.

معاون عمرانی استاندار لرستان عنوان کرد: برای توسعه استان مدیران میانی باید همگام با مدیریت عالی استان قدم بردارند و از طرفی مدیران میانی باید دلسوزانه‌تر و پیگیرتر برای پیشرفت استان گام بردارند.

وی با بیان اینکه توسعه محقق نمی‌شود مگر اینکه مردم خوشان بخواهند، تصریح کرد: در راستای توسعه استان توده‌های جامعه و مردم نیز باید در جهت افزایش تولید حرکت کنند.

اصلانی با بیان اینکه سرمایه‌های عمومی دولت محدود است و به‌تنهایی نمی‌تواند سبب توسعه استان شود،اظهار داشت: بااین‌وجود مدیریت لرستان به این سمت حرکت کرده تا کاستی‌های استان را با داشته‌هایش برطرف کند اما متأسفانه در این میان گاهی اوقات برخی افراد به‌جای تشویق و ترغیب به تخریب می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه برای توسعه استان لرستان همه باید همدل و هم‌زبان باشیم و در یک‌جهت گام برداریم، افزود: برای توسعه باید توجه ویژه‌ای به ظرفیت بخش خصوصی داشته باشیم و راه را برای ورود سرمایه‌گذاران هموار کنیم.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *