پست وبلاگ

آغاز محدویت های ترافیکی در محورهای هراز و چالوس از ساعاتی دیگر

به گزارش اکوتو ، سرهنگ نادر رحمانی  با اشاره به آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی در صبح روز جمعه ۳ مهر ماه، اظهار کرد: تصاویر دریافتی و گزارش‌های ارسالی از محورهای مواصلاتی سراسر کشور حاکی از ترافیک روان و وضعیت جوی آرام در راه‌ها و جاده‌های بین شهری است.

وی با بیان اینکه هنوز بخشی از مسافران تابستانی به شهرهای خود مراجعت نکرده‌اند، گفت: با توجه به آنکه هنوز بخشی از مسافران، سفرهای تابستانی خود را به اتمام نرسانده‌اند، این احتمال وجود دارد که از عصر امروز بر حجم ترافیک در محورهای مواصلاتی کشور افزوده شود.سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا افزود: پیش بینی می‌شود مسافران تابستانی نهایتاً تا پایان روز شنبه به شهرهای خود بازگردند و از این رو افزایش ترافیک در عصر امروز و تمام ساعات فردا، محتمل است.

رحمانی در ادامه با اشاره به تمهیدات پلیس برای بازگشت مسافران از محورهای مواصلاتی پرتردد همچون محور هراز و چالوس اظهار کرد: بنابر برنامه‌ریزی‌های انجام شده تردد از میدان امیرکبیر به سمت مرزن آباد از ساعت ۱۴ ممنوع می‌باشد و بر همین مبنا، تردد در این محور از ساعت ۱۷:۳۰ و از مرزن‌آباد به سمت کرج به سمت یک‌طرفه انجام خواهد شد.وی در پایان خاطرنشان کرد: همچنین در محور هراز نیز با اعمال ممنوعیت تردد از ساعت ۱۳، از رودهن به سمت آب اسک، تردد از آب اسک به سمت رودهن از ساعت ۱۵، به صورت یک‌طرفه خواهد بود.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *