پست وبلاگ

هر آنچیزی که باید از طرح جدید سایپا بدانید +جزئیات

به گزارش گروه اقتصاد و گردشگری اکوتو ؛  در طرح جدید فروش سایپا، مشتریان می ‌توانند در زمان اقدام برای خرید انواع مدل‌های پراید ۱۹ میلیون تومان، انواع مدل‌های تیبا ۲۳ میلیون تومان، برلیانس معادل ۳۸ میلیون تومان، آریو ۵۰ میلیون تومان، سراتو ۱۶۰۰ سی.‌سی دستی ۷۳ میلیون تومان و سراتو ۲۰۰۰ سی.سی اتوماتیک ۸۹ میلیون تومان پرداخت کنند و بقیه مبلغ خودرو را در زمان تحویل خودرو بپردازند.

در مقابل، شرکت سایپا بابت مشارکت خریداران خودرو، سود ۲۸ درصدی را به مبلغ پرداخت ‌شده از سوی آنها اختصاص می دهد.

شرايط-فروش - اتو خدمت سايپا

این طرح که برای ۵ مدل خودرو از محصولات سایپا طراحی شده، شامل تحویل ۳ ماهه، ۶ ماهه، ۹ ماهه، یک‌ ساله و دو ساله می ‌شود و خریداران در هر زمان نسبت به انصراف از خرید خود اقدام کنند، می ‌توانند تا همان روز از سود مشارکت ۲۸ درصدی برخوردار شوند، البته از زمان اعلام انصراف، سود انصراف ۲۸ درصدی برای خریداران لحاظ می‌ شود که به معنی آن خواهد بود که از زمان انصراف، سودی بابت مشارکت در فاصله زمانی انصراف و دریافت پول به خریداران تعلق نمی گیرد.

در طرح جدید سایپا که از امروز به مدت چهار روز اجرا می ‌شود، مشتریان از روز ثبت ‌نام تا روز تحویل خودرو به‌ صورت روز شمار از سود مشارکت تحت عنوان هزینه سفر برخوردار می شوند. این طرح مشمول افزایش قیمت خودرو نخواهد بود یعنی اینکه خودرو خریداری شده به قیمت امروز محاسبه و در موعد مقرر تحویل خواهد شد. و در صورت انصراف خریدار، مبلغ ثبت ‌نام حداکثر در مدت یک‌ ماه به مشتری پرداخت می شود.

در طرح جدید سایپا، تغییر مدل، محصول و زمان تحویل خودرو از سوی مشتری امکان‌ پذیر خواهد بود و بازه‌های زمانی طرح نیز قابل تمدید است.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *