پست وبلاگ

مبلغ اندوخته شده از سربازها را به بختیار رحمانی بدهید

به گزارش گروه ورزش و سرگرمی اکوتو ، یکی از گزینه های اصلی تراکتورسازی برای فصل انقل و انتقالات بختیار رحمانی ستاره بی چون و چرای فولاد خوزستان می باشد که گفته می شود فاصله پیشنهاد قیمت بازیکن و باشگاه در حدود ۲۵۰ میلیون تومان می باشد. این در حالیست که باشگاه تراکتورسازی تبریز به دلیل نظامی بودن بازیکنان خوبی را به عنوان سرباز جذب کرده و هواداران تراکتور انتظار دارند ، مبلغ ذخیره شده از این موضوع ، برای خرید بازیکنان خوبی چون بختیار رحمانی صرف شود.

حال باید دید مسئولین تراکتورسازی تبریز حاضر به پرداخت مبلغ قرارداد بختیار رحمانی می شوند تا یکی از بهترین انتقالات این فصل لیگ برتر رخ دهد؟

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

2 دیدگاه در “مبلغ اندوخته شده از سربازها را به بختیار رحمانی بدهید

  1. من به هیچ وجه موافق نیستم. بختیار تا نیم فصل سرباز تراکتور هست. نیم فصل دوم هم که سرباز نیست ارزش نداره برای نیم فصل بالای یک میلیارد. نهایتا باید هفتصد میلیون بدن. در غیر این صورت بذارن بره. دادن پول زیاد در صورتی که به دیگر بازیکنان کمتر داده شده چیزی جزء حاشیه ندارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *