پست وبلاگ

بازدید بیش از ۷۸ هزار نفر از جاذبه‌های گردشگری استان لرستان

معاون میراث فرهنگی استان لرستان گفت: ۷۸ هزار و ۴۴۶ نفر از ۲۸ اسفند ۹۴ تاکنون از مراکز تفریحی و توریستی استان لرستان بازدید کردند.

مهدی بهاروند در گفت‌وگو با تسنیم با بیان اینکه در اولین روز از سال نو ۲۸ هزار و ۳۶۹ نفر در استان لرستان اقامت داشتند اظهار داشت: درمجموع از بیست و هشتم اسفندماه تاکنون ۵۵ هزار و ۴۰۲ نفر در سطح استان اقامت داشته‌اند.

وی افزود: در شهرستان خرم‌آباد به‌ عنوان مرکز استان روز گذشته ۱۷ هزار و ۷۴۶ مسافر نوروزی اقامت داشته‌اند که طی سه روز این آمار به ۳۳ هزار و ۹۵۲ نفر رسید.

معاون گردشگری و میراث فرهنگی استان لرستان عنوان کرد: به‌ طور میانگین از بیست و هشتم اسفندماه ۹۴ تاکنون ۷۸ هزار و ۴۴۶ گردشگر از مراکز تفریحی، توریستی، جاذبه‌های دست‌ساز شهرستان‌های مختلف استان لرستان بازدید کرده‌اند.

وی در رابطه با تعداد بازدیدکنندگان قلعه تاریخی فلک الافلاک بیان کرد: روز گذشته چهار هزار و ۱۸۶ نفر از قلعه تاریخی فلک الافلاک بازدید کردند که تعداد بازدیدها از ۲۸ اسفند تاکنون به شش هزار و ۸۵۲ نفر رسیده است.

بهاروند با اشاره به اینکه یکم فروردین‌ماه ۱۲۲ بازدید از مراکز اقامتی، پذیرایی، خدمات مسافرتی، مدارس، کمپین اقامتی و مهمان‌سرای ادارات به عمل آمد گفت: طی سه روز ۲۳۳ مورد بازدید از مراکز اقامتی انجام شد.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *