پست وبلاگ

معرفی شرکت های لواشک سازی غیر مجاز و تقلبی

به گزارش اکوتو ، سازمان غذا و دارو عنوان کرد واحدهای تولیدی مواد غذایی که نام‌شان در ذیل می‌آید به علت جعل و یا عدم دارا بودن اسناد بهداشتی اداره کل فراورده‌های غذایی، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو غیرمجاز شناخته می‌شوند.

پیرو این اطلاعیه انواع میوه ای فراوری شده لواشک با نام تجاری  کاوشکران شکوه سبز، لواشک میوه ای با نام تجاری  دادلی، لواشک زرد آلو و آلبالوی شرکت شهد دانه خوی با نام تجاری  ترش آلان و لواشک رولی با نام تجاری  ترشان، غیر مجاز و تقلبی هستند.

همچنین آلوچه و برگه تولیدی شرکت زرین ترش با نام تجاری  زرین ترش، لواشک با نامهای تجاری ملیس، چلچله، باغشان امید، گل بین ، سانا،  پاک گل و  پایلا، لواشک نی دار با نام تجاری  پرهام، آلوچه تولیدی ملک زاده با نام تجاری  دلتا، آلوچه فراوری شده با نام های تجاری ارغوان و تک ستاره و لواشک لوله ای با نام تجاری  ستاره ماهان  را محصولات تقلبی و غیرمجاز معرفی کرد.

سازمان غذا و دارو با نام بردن از زغال اخته صنایع غذای هانی ترش با نام تجاری هانی ترش، آلوچه و زغال اخته با نام تجاری الوسان  به عنوان دیگر محصولات غیرمجاز، از کسانی که محصولات نامبرده را در سطح عرضه مشاهده می‌کنند خواست روابط عمومی سازمان غذا و دارو، معاونت‌های غذا و داروی دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور یا نیروی انتظامی را مطلع سازند تا نسبت به جمع‌آوری آنها اقدام ات لازم صورت پذیرد.

همچنین شماره تلفن ۶۶۴۰۵۵۶۹ روابط عمومی سازمان غذا و دارو آماده دریافت  اطلاعات در خصوص مراکز عرضه فراورده‌های غیر‌مجاز فوق الذکر است.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *