پست وبلاگ

برگزاری جشنواره تفریحات ورزشی در پارک لاله

به گزارش اکوتو ، کاظم دستگردی، رئیس اداره تربیت بدنی منطقه ۶ از برپایی جشنواره تفریحات ورزشی در پارک لاله خبر داد و گفت: اداره تربیت بدنی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ۶ با هدف سپری شدن اوقات فراغت کودکان و خانواده‌ها به مدت ۱۰ شب، میزبان شهروندان است. با ایجاد فضای شاد ورزشی، انواع وسایل و تجهیزات ورزشی به صورت رایگان در اختیار مراجعه کنندگان قرار می‌گیرد.

وی افزود: در این جشنواره مکان‌ها و تجهیزات ویژه‌ای برای مینی گلف، ایرهاکی، فوتبالدستی، بدمینتون، فوتبال گل کوچک، دارت، تیر اندازی، تنیس روی میز و بدمینتون و همچنین بازی‌های محلی تدارک دیده شده است.

همچنین، ایستگاه‌های بازی‌های رایانه‌ای و فکری، کلینیک ورزشی و تست‌های رایگان پزشکی نیز از دیگر امکاناتی است که در اختیار شهروندان قرار داده می‌شود.

رئیس اداره تربیت بدنی حوزه معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ۶ از آماده سازی دریاچه ماهیگیری رایگان در پارک لاله خبر داد و گفت: از دیگر برنامه های تفریحی و ورزشی در پارک لاله امکان ماهیگیری رایگان است که ویژه مراجعه کنندگان آماده شده است.

علاوه بر این، برای طیف‌های مختلف سنی از کودکان تا کهنسالان برنامه‌های ویژه و امکانات تفریحی و ورزشی همچون استیج نمایش‌های کودک ویژه خردسالان و گروه‌های ورزشی فردی و گروهی در رشته‌ها مختلف تدارک دیده شده است.ایستگاه تحویل وسایل ورزشی نیز به صورت رایگان دایر شده است.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *