پست وبلاگ

کوچکترین سهامداران بازار سرمایه ایران معرفی شدند

شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه(سمات) فهرست کوچکترین سهامداران بازار سرمایه را تا پایان اردیبهشت ماه امسال منتشر کرد که بر این اساس در ماه گذشته ۱۶ کد سهامداری برای نوزادان در کشور صادر شده است که تهرانی ها بیشترین صدور کد سهامداری را در این مدت به خود اختصاص داده اند.

منصور عباسی قرائی سه روزه، کوچکترین نوزادی است که ماه گذشته کد سهامداری خود را از سمات دریافت کرد و والدین آن ۵ روز بعد، نخستین سهام را برای این کودک خریداری کردند تا منصور از شهرستان زرند کوچکترین سهامدار بازار سرمایه ایران لقب گیرد.

والدین باران درخشانی از تهران نیز با خرید سهام در نهمین روز تولد، زینب شیرزاد قلعه رودخانی از تهران در دهمین روز تولد، غلامرضا تیزچنگ از تهران در دوازدهمین روز تولد و زینب صادقی میلانی از تبریز در سیزدهمین روز تولد در رتبه های بعدی کوچکترین سهامداران بازار سرمایه قرار گرفتند.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *