پست وبلاگ

۲ جوان در رودخانه مارون کهگیلویه غرق شدند

سید ابوالقاسم بازرگان در گفت‌و‌گو با تسنیم در دهدشت، اظهار داشت: ز. عرفانی ۲۰ ساله و و. عرفانی ۱۹ ساله عصر امروز به اتفاق خانواده خود برای تفریح به کنار رودخانه مارون رفتند.

رئیس جمعیت هلال احمر کهگیلویه گفت: و. عرفانی ابتدا برای شنا رفت و به دلیل عدم مهارت در شنا غرق می‌شود و خواهرش برای کمک به او رفته و وی نیز غرق شد و با کمک نیروهای مردمی آنها را از آب گرفتند.

بازرگان با بیان اینکه این حادثه در ساعت ۱۸ امروز اتفاق افتاد، بیان کرد: ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه با نیروهای امداد هلال احمر تماس گرفتند و نیروهای ما بعد از ۱۲ دقیقه به محل حادثه رسیدند.

وی عنوان کرد: متاسفانه این دوجوان قبل از رسیدن نیروهای امدادی جان به جان آفرین تسلیم کردند.

رئیس جمعیت هلال احمر کهگیلویه از مردم خواست از هرگونه تفریح و شنا در حاشیه رودخانه مارون ودیگر رودخانه‌ها به دلیل عمیق بودن و خطر غرق شدن خودداری کنند.

بازرگان با بیان اینکه این دو نفر در حاشیه این رودخانه در منطقه قلعه دختر غرق شدند،ابراز کرد: منطقه قلعه دختر در ۴۰کیلومتری از شهر دهدشت مرکز شهرستان کهگیلویه واقع شده است.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *