پست وبلاگ

پیشرفت ۹۵ درصدی پروژه‌های مجتمع فرهنگی‌ و هنری کهگیلویه‌و بویراحمد

به گزارش اکوتو ، آزاد خردمند در گفت‌وگویی با اشاره به پروژه‌های مجتمع فرهنگی و هنری در کهگیلویه و بویراحمد، اظهار داشت: در حال حاضر شهرهای یاسوج، گچساران، باشت، سی سخت، دهدشت، بهمئی، چرام و لنده در کهگیلویه و بویراحمد مجتمع فرهنگی و هنری ندارند.وی با اشاره به اینکه اکنون ۴ پروژه احداث مجتمع فرهنگی و هنری در ۴ شهر کهگیلویه و بویراحمد در دست اجرا است، افزود: اکنون احداث مجتمع فرهنگی و هنری در شهرهای گچساران، سی سخت، دهدشت و بهمئی در دست اجرا است.

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: پروژه مجتمع فرهنگی و هنری گچساران ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تکمیل آن نیازمند ۸ میلیارد ریال اعتبار است.خردمند با اشاره به اینکه پروژه مجتمع فرهنگی و هنری سی سخت ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تکمیل آن نیازمند یک میلیارد ریال است، افزود: پروژه مجتمع فرهنگی و هنری دهدشت از پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی برخوردار بوده و تکمیل آن نیازمند بیش از ۳ میلیارد ریال است.

وی با اشاره به وضعیت پروژه مجتمع فرهنگی بهمئی، گفت: این پروژه در حال حاضر پیشرفت فیزیکی بالای ۹۵ درصد دارد و برای تکمیل آن یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار نیاز است.معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: تکمیل پروژه‌های مجتمع فرهنگی و هنری در دست احداث در شهرهای این استان نیازمند تأمین و تخصیص اعتبار دارد که در صورت تأمین اعتبار روند اجرایی پروژه‌ها سرعت بیشتری به خود می‌گیرد.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *