پست وبلاگ

۱۰۰۰ تور رایگان به همراه اقامت سه روزه در کیش با خرید کالاهای ایرانی

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش با تشریح جشنواره (همام) همت ملی، اقتصاد مقاومتی از جوایز این طرح از جمله ۱۰۰۰ تور رایگان به همراه اقامت سه روزه در کیش با خرید کالاهای ایرانی و اشتغالزایی برای ترویج سفر با مولفه‌های صحیح گردشگری خبر داد.

محمد محب خدایی در گفت‌وگو با تسنیم، درباره جشنواره (همام) اظهار داشت: این جشنواره در راستای شعار «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» با ترویج سفر در زمینه اشتغالزایی و ترویج کالاهای ایرانی اجرا می‌شود.

وی با اشاره به اینکه مراحل اولیه این جشنواره از میلاد پیامبر آغاز شده است، درباره چگونگی شرکت در این جشنواره توضیح داد: در حال حاضر مراحل ثبت نام شرکت‌ها است و هیچ هزینه ای نیز از طرف این شرکت ها و در ادامه مردم برای حضور در این جشنواره نیاز به پرداخت ندارند و کار بازاریابی آن را نیز سازمان منطقه آزاد کیش انجام می‌دهد و همه این کارها برای تشویق جهت خرید کالاهای ایرانی و جلوگیری از خروج ارز است، همچنین فرهنگ سفر نیز با مولفه‌های صحیح گردشگری گسترش باید.

خدایی با بیان اینکه هم اکنون بیشترین تولیدکنندگان برند ایرانی در جشنواره (همام) از صنایع غذایی هستند و در ادامه صنایع دیکی همچون خودرو نیز به لیست این طرح اضافه خواهد شد، گفت: در حال حاضر روند ثبت نام از تولیدکنندگان برند ایرانی در حال انجام است و در آینده ای نزدیک لیست نهایی محصولات برای مردم و همچنین زمان قرعه کشی از طریق رسانه‌ها و تیزرها اعلام خواهد شد.

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش خاطرنشان کرد: در این جشنواره هر کسی که کالای ایرانی خرید کند و یا خرید کالاهای ایرانی آنها بیشتر باشد و در نهایت به اشتغالزایی کمک کرده باشد، امتیاز بیشتری کسب خواهد کرد و جوایز این جشنواره نیز ۱۰۰۰ تور رایگان به همراه اقامت سه روزه در کیش است.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *