پست وبلاگ

پروازهای فوق العاده کیش- تهران- کیش راه اندازی شد

به گزارش گروه منطقه آزاد اکوتو ، با تاکید دکتر مونسان وبه منظور ارائه خدمات شایسته کمی وکیفی به گردشگران وشهروندان اين جزيره پروازهای فوق العاده درمسیرکیش- تهران و بالعكس تو سط شرکت هواپیمایی کیش راه اندازی شد.

با توجه به پايان تعطيلات تابستاني و افزايش چشمگير سفرهاي گردشگران و شهروندان كيش اكثر خطوط هوايي به مقصد كيش با تراكم درخواست سفر مواجه شده كه پروازهاي معمول و برنامه اي به اين جزيره پاسخگوي تمامي اين درخواست ها نيست.

با دستور رئيس هيات مديره ومديرعامل سازمان منطقه آزاد كيش ، شركت هواپيمايي كيش جهت تسهيل سفرهاي به مقصد اين جزيره براي همه متقاضيان نسبت به برقراري پروازهاي فوق العاده در اين مسير به صورت رفت و برگشت اقدام نموده است.براساس همين گزارش اين پروازها از روز چهارشنبه ۱۸ شهريور تا پايان ماه در مسير تهران – كيش – تهران انجام خواهد شد .

گفتني است در حال حاضر هيجدهمين جشنواره تابستاني كيش كه از پانزدهم تيرماه امسال آغاز شده است در اين جزيره در حال برگزاري است و تا پايان شهريور ماه ادامه خواهد داشت.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *