پست وبلاگ

خروج مسافر از مرز رازی خوی ۶۱ درصد افزایش یافت

مظفر وفا در نشست خبری در مرز رازی و با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی، نماینده خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی، فرماندار خوی و برخی مدیران کل دستگاه‌های دولتی آذربایجان غربی، اظهار داشت: در چهار ماهه نخست امسال ۶۸هزرا ۹۹۹ مسافر ورودی ایرانی از مرز رازی تردد کرده و در این مدت مسافر خروجی ایرانی ۶۶ هزار ۸۲۴ نفر بوده است.

وی افزود: در این چهارماه، ۲۳هزار و ۱۷۹ مسافر ورودی خارجی بوده و ۱۴ هزار و ۸۷۵ نفر مسافر خروجی خارجی از مرز رازی تردد کرده‌اند که در مجموع ورودی‌های خارجی و ایرانی در جمع ۱۷۳هزار و ۸۷۷ نفربوده است.

مدیر پایانه مرزی رازی خوی تصریح کرد: تعداد سواری‌های ایرانی و خارجی تردد کننده ۱۳هزرا و ۱۷۲ خودرو بوده و تعداد ۷هزار و ۹۳۲ خودرو ایرانی و خارجی از این مرز خارج شده‌اند.

وفا گفت: در بخش ورود و خروج مسافرین ایرانی بیشرین آمار را داشته‌ایم به طوری که ۵۴ درصد مسافر ورودی ایرانی و ۶۱ درصد مسافر خروجی ایرانی از مرز رازی نسبت به چهار ماهه نخست سال ۹۳ افزایش داشته‌ایم.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *