پست وبلاگ

محدودیت‌های ترافیکی تعطیلات نیمه خرداد محور چالوس اعلام شد

سرهنگ رضا اکبری در گفتگو با مهر با اعلام وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی استان، اظهار کرد: تردد انواع وسايل نقليه از ساعت ۱۸ امروز، چهارشنبه ۱۲ خردادماه تا ساعت ۶ صبح فردا، پنجشنبه ۱۳ خردادماه از مرزن آباد به سمت کرج (شمال به جنوب) ممنوع است.

وی در ادامه به استقرار ماموران پلیس راه در محور کرج – چالوس اشاره کرد و گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه امروز، چهارشنبه تا ۶ صبح فردا، پنجشنبه از کرج به سمت مرزن آباد (جنوب به شمال) یکطرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه استان البرز ادامه داد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ روز شنبه ۱۵ خردادماه تا ساعت ۲ بامداد روز یکشنبه ۱۶ خردادماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و از ساعت ۱۶ روز شنبه ۱۵ خردادماه تا ساعت ۲ بامداد روز یکشنبه ۱۶ خردادماه با اعلام ماموران پلیس راه در محل به سمت کرج از محدوده «دزبن» به صورت یکطرفه خواهد بود.

سرهنگ اکبری یکطرفه شدن محور کرج – چالوس در روز پنجشنبه ۱۳ خردادماه از مرزن آباد به سمت کرج را برای تسهیل در عبور و مرور کاروان‌های اعزامی و زائران مرقد مطهر حضرت امام خمینی (ره) و پیشگیری از بروز گره ترافیکی در طول مسیر اعلام کرد.

وی افزود: در زمان اعمال محدودیت های ترافیکی تردد انواع تريلر، كاميون و كاميونت از محور كرج – چالوس ممنوع خواهد بود.

رئیس پلیس راه استان البرز در پایان از همه رانندگانی که قصد عبور از محورهای مواصلاتی استان البرز را دارند درخواست کرد با حفظ آرامش و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از بروز هر گونه حادثه جلوگیری کنند.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *