پست وبلاگ

محدودیت‌های ترافیکی تعطیلات نیمه خرداد محور چالوس اعلام شد

محدودیت‌های ترافیکی تعطیلات نیمه خرداد محور چالوس اعلام شد

سرهنگ رضا اکبری در گفتگو با مهر با اعلام وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی استان، اظهار کرد: تردد انواع وسايل نقليه از ساعت ۱۸ امروز، چهارشنبه ۱۲ خردادماه تا ساعت ۶ صبح فردا، پنجشنبه ۱۳ خردادماه از مرزن آباد به سمت کرج (شمال به جنوب) ممنوع است.

وی در ادامه به استقرار ماموران پلیس راه در محور کرج – چالوس اشاره کرد و گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه امروز، چهارشنبه تا ۶ صبح فردا، پنجشنبه از کرج به سمت مرزن آباد (جنوب به شمال) یکطرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه استان البرز ادامه داد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ روز شنبه ۱۵ خردادماه تا ساعت ۲ بامداد روز یکشنبه ۱۶ خردادماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و از ساعت ۱۶ روز شنبه ۱۵ خردادماه تا ساعت ۲ بامداد روز یکشنبه ۱۶ خردادماه با اعلام ماموران پلیس راه در محل به سمت کرج از محدوده «دزبن» به صورت یکطرفه خواهد بود.

سرهنگ اکبری یکطرفه شدن محور کرج – چالوس در روز پنجشنبه ۱۳ خردادماه از مرزن آباد به سمت کرج را برای تسهیل در عبور و مرور کاروان‌های اعزامی و زائران مرقد مطهر حضرت امام خمینی (ره) و پیشگیری از بروز گره ترافیکی در طول مسیر اعلام کرد.

وی افزود: در زمان اعمال محدودیت های ترافیکی تردد انواع تريلر، كاميون و كاميونت از محور كرج – چالوس ممنوع خواهد بود.

رئیس پلیس راه استان البرز در پایان از همه رانندگانی که قصد عبور از محورهای مواصلاتی استان البرز را دارند درخواست کرد با حفظ آرامش و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از بروز هر گونه حادثه جلوگیری کنند.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *