پست وبلاگ

خون بدهید ، تهرانگردی کنید

رجبعلی خسروآبادی – مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان تهران اظهار داشت: به‌مناسبت ۹ مرداد روز ملی اهدای خون طرح اهدای بلیط تهرانگردی به شهروندانی که فرهنگ پسندیده اهدای خون را انجام می‌دهد اجرا می‌شود.

مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان تهران افزود: تلاش می‌شود طرح‌های تشویقی تهرانگردی به مناسب‌های فرهنگی با مشارکت سایر نهادها در پایتخت برگزار شود.

خسروآبادی ادامه داد: این طرح با مشارکت شهرداری منطقه ۶، اداره کل انتقال خون استان تهران و ستاد گردشگری شهرداری تهران برگزار می‌شود و هدف از اجرای آن ضمن ترویج جاذبه‌های گردشگری پایتخت ترویج فرهنگ پسندیده اهدای خون است.

وی بیان کرد: طرح توزیع بلیط‌های تهرانگردی از آغاز هفته اهدای خون به مدت یک هفته در پایگاه انتقال خون خیابان وصال اجرا می‌شود که علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت اداره کل انتقال خون استان تهران به نشانی http://tbtc.ir/ اطلاعات بیشتر کسب کنند.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *