پست وبلاگ

خرید خودرو های چینی به چه قیمت؟

به گزارش اکوتو ، کوروش مرشدسلوک نایب‌رئیس انجمن واردکنندگان خودرو با اشاره به رکود خرید و فروش خودروهای وارداتی در سطح کشور، اظهار داشت: مردم به خاطرمذاکرات ۱+۵ امید حضور برندهای مختلف خارجی در سطح کشور را دارند که این موضوع باعث شده تا تمایلی به خرید خودرو نداشته باشند.

وی با بیان اینکه در کنار خودروهای داخلی واردکنندگان خودرو نیز با ضررهای بسیاری در عدم فروش محصولات خود روبرو شده‌اند، افزود: این روزها واردکننده خودرو ترجیح می‌دهد محصولات خود را کمتر از قیمت تمام شده در بازار به فروش برساند تا با ضرر مواجه نشود.نایب‌رئیس انجمن واردکنندگان خودرو اضافه کرد: دولت باید شفاف سازی لازم را در مورد بازار خودرو به مردم انجام دهد تا آنها منتظر تحولات بسیار در بازار نباشند.

مرشد سلوک با اعلام اینکه در آینده تعرفه واردات خودرو با تغییراتی روبرو نخواهد شد، افزود: دولت تأکید کرده که سیاستی برای کاهش قیمت ارز ندارد. پس در نتیجه قیمت خودروهای وارداتی کاهش نخواهد یافت بلکه به اعتقاد بنده در آینده نزدیک قیمت خودروهای وارداتی با رفع رکود بازار افزایش هم می‌یابد.

وی با تأکید براینکه خودروهای چینی از لحاظ قیمتی یک رقیب برای خودروهای داخلی شده‌اند، اظهار داشت: مردم ترجیح می‌دهند به جای محصولات داخلی خودروهای چینی را خریداری کنند این درحالی است که این خودروها از لحاظ کیفی مناسب نیستند اما قیمت‌های ارزان‌تری نسبت به تولیدات داخلی دارند.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *