پست وبلاگ

آیا عباسی نیز به سرنوشت جعفری دچار خواهد شد؟ علاقه بیش از اندازه هواداران به تونی شاید استعفای دیگری را رقم بزند

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ تونی اولویرا، سرمربی محبوب هواداران تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز امروز به شایعات پایان داد و بالاخره از تیم تراکتور جدا شد. وی قبل از تمرین امروز سرخپوشان که طبق روال گذشته در کمپ اختصاصی باشگاه انجام می پذیرفت، از بازیکنان خود به خاطر همدلی و تلاشهای آنها تشکر و قدردانی کرد و سپس با بیان جملات کوتاه از بازیکنان و کادر تیم خداحافظی نمود.

تونی پس از پیروزی در مقابل شاگردان حمید استیلی ساز جدایی را به یک باره کوک نمود و استعفای شفاهی خود را به مدیرعامل باشگاه اعلام کرد. اما پس از این کناره گیری ضمنی تونی، سعید عباسی در مصاحبه ای عنوان کرد تا زمانی که این مربی پرتقالی استعفای کتبی خود را تسلیم باشگاه نکند همچنان سرمربی تیم باقی خواهد ماند. پیرمرد محبوب دیار آذربایجان دلیل کناره گیری خود را مشکلات خانوادگی و بیماری همسر خود عنوان کرده بود.

اما پس از این درخواست عباسی مبنی بر تنظیم استعفای کتبی توسط اولویرا، تونی از این کار سرباز زده و جرقه های امید هواداران را برای بازگشت مربی محبوبشان به تمرینات تیم را روشن نمود. تونی حتی پس از گذشت ۳ روز از تعطیلات پس از بازی با ملوان، در تمرین سرخپوشان شرکت کرد تا حسابی هواداران را سردرگم کند.

پس از گذشت ۴ روز از استعفای شفاهی تونی، این مربی باسابقه بالاخره برکناری خود را به صورت کتبی به مدیران باشگاه اعلام کرد. حالا دغدغه های هواداران برای جانشینی این مربی خواهد بود.

عباسی پس از این درخواست تونی مبنی بر کناره گیری از هدایت سرخپوشان تبریزی، ۵ گزینه را برای جانشینی وی مطرح کرد که در این لیست ۳ مربی بومی و ۲ مربی غیر بومی دیده می شود. امیر قلعه نویی و حسین فرکی مربیان باسابقه فوتبال کشورمان به عنوان غیر بومی ها و احدشیخ لاری، غلامرضا باغ آبادی و رسول خطیبی لیست مربیان بومی برای نیمکت تراکتورسازی می باشد.

مدیرعامل تراکتورسازان که اتفاقاً در این فصل نتوانسته رابطه خوبی با هواداران پرشور آذربایجان برقرار کند، حالا هیچ تضمینی ندارد که خود وی نیز به خاطر فشار هواداران تن به استعفا ندهد. سه سال پیش و زمانی که تونی برای اولین بار سرمربی تراکتورسازی شده بود پس از کسب نتایج نسبتاً موفق، در اقدامی عجیب توسط سردار جعفری مدیرعامل وقت باشگاه برکنار شد و دیری نپایید که خود جعفری نیز به خاطر فشار سکوها مجبور به استعفا گردید.

حالا سوال اینجاست که آیا هواداران عباسی را مسبب برکناری سرمربی محبوبشان می دانند یا خود تونی به دلیل مشکلات شخصیش اقدام به استعفا کرده است؟ نظر شما هواداران چیست؟

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

6 دیدگاه در “آیا عباسی نیز به سرنوشت جعفری دچار خواهد شد؟ علاقه بیش از اندازه هواداران به تونی شاید استعفای دیگری را رقم بزند

  1. تونی محبوب مارو وادار به استعفا کردند اینو همه میدونیم اما هرکی جاش بیاد کار سختی داره چون تونی محبوب بود وهست وخواهد بود مربی بعدی نمیتونه جای تونی رو برامون بگیره

  2. تونی محبوب مارو وادار به استعفا کردند اینو همه میدونیم اما هرکی جاش بیاد کار سختی داره چون تونی محبوب بود وهست وخواهد بود مربی بعدی نمیتونه جای تونی رو برامون بگیره

  3. اين مافياي فوتبال آخر نگذاشت توني و تيراختور يك فصل درست و حسابي شروع و تمام كنند. رسول خطيبي اول برو چند سال آموزش ببين و بيا و بعد ادعاي سرمربيگري تيم بزرگ تيراختور را بكن . قلعه نويي هم كه ديگر به آخر خط رسيده برو كشكت رو بساب . فركي هم براي تيراختور بدتر از جلالي است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *