پست وبلاگ

خانه تکانی اساسی در ترکیب تراکتورسازی

تیم تراکتورسازی تبریز در هفته پنجم از مسابقات لیگ پانزدهم روز چهارشنبه میزبان تیم استقلال خوزستان خواهد بود.این دو تیم در حالی مقابل هم صف آرایی خواهند کرد که تراکتور با ۵ امتیاز در رده هفتم و تیم استقلال خوزستان نیز با ۹ امتیاز در رده دوم جدول قرار دارد.
* آمار مصدوم و محروم این بازی
تیم تراکتور با ۵ مصدوم و محروم میزبان این تیم اهوازی خواهد بود:
۱- فردین عابدینی
این بازیکن که در فصل گذشته مصدوم شده بود و حداقل تا هفته ششم نمی تواند در ترکیب تیم بازی کند ، این بازی حضور نخواهد داشت.
۲- شجاع خلیل زاده
این بازیکن که دوران مصدومیت ۲۰ روزه خود را پشت سر می گذارد ، به مانند هفته گذشته به این بازی هم نمی رسد .
۳- سامان نریمان جهان
بازیکن بومی تراکتورسازان در بازی مقابل پدیده از ناحیه همسترینگ پا دچار کشیدگی شد و در این بازی از غایبان خواهد بود.جانشین احتمالی این بازیکن شاهین ثاقبی یا فرید بهزادی کریمی خواهد بود.
۴- سروش رفیعی
هافبک خلاق سرخ پوشان در بازی با پدیده از ناحیه کف پا دچار کوفتگی شدیدی شد و به بازی چهارشنبه نمی رسد.بختیار رحمانی ، بازیکن پر حاشیه این روزای تراکتور به احتمال زیاد جانشین همبازی سابقش خواهد شد.
۵- خالد شفیعی
مدافع تیم تراکتور که بازی قبل بعد از گذراندن دوران مصدومیت به دلیل حضور نداشتن خلیل زاده به ترکیب تیم بازگشته بود با کارت قرمزی که در دقایق آخر بازی مقابل پدیده دریافت کرد ، از همراهی تیمش در بازی آینده محروم خواهد بود.با توجه به مصدومیت خلیل زاده ، تنها گزینه باقی مانده برای تونی ، میرهانی هاشمی می باشد و به احتمال زیاد مقابل اهوازی ها در ترکیب تراکتورسازان قرار گیرد.
*آمار نیمکت نشینان احتمالی این بازی
تیم تراکتور با بازی ضعیفی که مقابل پدیده انجام داد و موجی از اعتراض ها را نسبت به عملکرد بعضی از بازیکنان در پی داشت ، انتظار می رود این بار تونی از ترکیب متفاوت تری نسبت به بازی قبل استفاده کند.
۱-احمد عبدالله زاده
عبدالله زاده علارغم بازی های پر اشتباهی که انجام می داد باز هم در مقابل تیم پدیده از یاران اصلی تیم بود.این بازیکن در دقیقه ۸۵ مقابل پدیده با اشتباه محرزی که مقابل مهاجمان این تیم انجام داد و باعث از دست رفتن توپ در پشت محوطه جریمه و گلزنی یوسفی شد ، انتظار می رود این بار تونی از وی به عنوان یار ثابت استفاده نکند و احتمال می رود تونی از عشوری که انگیزه های زیادی برای اثبات عملکردش دارد استفاده کند.
۲- علی حمودی
در بازی اول تراکتور مقابل نفت تهران ، تونی از ایرانپوریان در پست دفاع راست استفاده کرد ولی با مصدومیتی که گریبان گیرش شد ، تونی در ۳ بازی بعدی از حمودی استفاده کرد.حالا مصدومیت این بازیکن به طور کامل رفع شده و به احتمال زیاد تونی وی را به پست خودش برمی گرداند.
۳-حمزه یونس
این بازیکن که با هیاهوی بسیار وارد تیم تراکتور شد و قرار بود جای ادینیوی برزیلی را بگیرد ، تا اینجا نتوانسته ذره ای از توانایی های خود را نشان بدهد.به همین دلیل تونی برای وارد کردن شوک به این بازیکن ، در نیمکت خواهد نشاند و از بایرامی با انگیزه در این پست استفاده خواهد کرد.

به این ترتیب در این بازی تراکتورسازان مقابل استقلال خوزستان با خانه تکانی اساسی وارد هفته ی پنجم مسابقات می شوند.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *