پست وبلاگ

افزایش خدمات حمل خودروی رجا

به گزارش اکوتو ، شرکت حمل و نقل ریلی رجا با بیان این که تا پیش از این، سرویس حمل خودرو در مسیر تهران-بندرعباس همه روزه بود افزود: علاوه بر همه روزه بودن خدمات حمل خودرو در مسیر تهران- بندرعباس، سرویس دیگری با برنامه حرکت هر چهار روز یک بار برای مسیر مذکور فراهم شده است.

تعرفه حمل خودروی یک طرفه در مسیرهای تهران- بندرعباس، برابر ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار ریال و کرمان- مشهد ، یک میلیون و ۵۰ هزار ریال است که مبلغ ۴۰ هزار ریال به عنوان هزینه خدمات ایستگاهی راه‌آهن به مبالغ مذکور اضافه می‌شود.

شرکت حمل و نقل ریلی رجا به عنوان تنها شرکت ارائه دهنده سرویس حمل خودرو با قطار در کشور، علاوه بر مسیرهای یاد شده در ۱۳ محور: تهران-مشهد، تهران-تبریز، تبریز-مشهد، تهران-شیراز، شیراز-مشهد، تهران-بندرعباس، اصفهان-بندرعباس، بندرعباس-مشهد، تهران-یزد، یزد-مشهد، تهران-زاهدان، تهران-کرمان و تهران-اهواز به هم‌وطنان گرامی خدمات ارائه می‌ کند.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *