پست وبلاگ

خبر خوب برای تهرانی ها ؛ بارش باران در ارتفاعات پایتخت

به گزارش گروه گردشگری اکوتو ، فریبا گودرزی در گفت‌و‌گو با تسنیم در خصوص آخرین وضعیت هوای کشور اظهار داشت: در ارتفاعات آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، سمنان، البرز، تهران، زنجان، گیلان، گلستان، قزوین، لرستان، کرمانشاه و مازندران بارش باران به‌صورت پراکنده و خفیف رخ خواهد داد.

وی با بیان “سه‌شنبه و چهارشنبه برای ارتفاعات دامنه‌های البرز و زاگرس بارش باران خواهیم داشت” گفت: طی ۳ روز آینده در شرق، جنوب شرق و جنوب غرب کشور باد و گرد و‌ خاک پیش‌بینی شده است که این امر موجب کاهش کیفیت هوای این مناطق خواهد شد.

این کارشناس سازمان هواشناسی با اعلام “در ۳ روز آینده به‌دلیل وزش باد شدید شاهد طوفان گرد و‌ خاک در منطقه زابل خواهیم بود” افزود: شرق دریای عمان و خلیج فارس در دو روز آینده مواج است.

گودرزی با اشاره به اینکه امشب برای ارتفاعات تهران افزایش ابر و بارش باران به‌صورت پراکنده پیش‌بینی شده است، افزود: فردا برای سطح شهر تهران وزش باد ملایم خواهیم داشت و چهارشنبه نیز غبار صبحگاهی و در ساعات بعدازظهر بارش خفیف برای ارتفاعات تهران داریم.

وی با بیان اینکه گرم‌ترین منطقه ۴۹ درجه برای اهواز و سردترین ۱۳ درجه اردبیل پیش‌بینی شده است، ادامه داد: بیشینه دمای امروز و فردا تهران ۴۰ و چهارشنبه به ۳۸ درجه سانتی‌گراد خواهد رسید.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *