پست وبلاگ

«خواب آلودگی» توصیه همیشگی در سفرهای جاده ای

مرتضی مرادی پور – معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان تهران از انجام ۲۲۵ عملیات امداد و نجات توسط عوامل عملیاتی این استان طی ۵۰ روز سپری شده از طرح ملی امداد و نجات تابستانه سال ۱۳۹۵ در سطح استان تهران خبر داد. و اظهار داشت: با توجه به گذشت ۵۰ روز از طرح امداد و نجات تابستانه که از ۱۵ تیرماه سال جاری آغاز شد، امدادگران هلال احمر استان تهران با انجام ۲۲۵ عملیات امدادی موفق شدند به بیش از ۱۱۰۰ نفر از هموطنان و مسافران تابستانی که در طول محورهای مواصلاتی یا مناطق کوهستاتی دچار حادثه شدند خدمات امدادی و فوریتی ارائه کنند.

مرادی پور در ادامه افزود: با توجه به اینکه قریب به ۵۰ درصد از این عملیات‌ها و خدمات امدادی ارائه شده، در حوادث ترافیکی و جاده ای انجام شده است، امدادگران و نجاتگران این جمعیت از مجموع ۲۰۸ نفر مصدوم در کل عملیات‌ها، تعداد ۱۵۴ نفر را به مراکز درمانی منتقل کرده و سایر مصدومان نیز از خدمات درمان سرپایی جمعیت هلال احمر استان تهران بهره مند شدند.

وی با اشاره اشاره به کاهش ۲٫۶ درصدی عملیات‌های امداد و نجات نسبت به مدت مشابه سال قبل، به افزایش ۲۰ درصدی همکاری هلال احمر استان با اورژانس تهران در انتقال مصدومان حوادث به مراکز درمانی اشاره کرد.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان تهران در پایان از هموطنان درخواست کرد تا در ادامه سفرهای تابستانه خود با رعایت کامل نکات ایمنی و جلوگیری از رانندگی در وضعیت خواب آلودگی، فصل تابستان خوبی را همراه با سلامتی کامل، برای خود و خانواده شان رقم بزنند و در صورت برخورد با سانحه یا حادثه ای، فوراً با شماره ۱۱۲ مرکز هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان تهران تماس حاصل کنند تا این نیروها بسته به نیازشان وارد عمل شده و به عملیات بپردازند.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *