پست وبلاگ

بازیکنی که پس از ترک تراکتور شماره ۱۰ تیمش را پوشید/چرایی عدم نتیجه گیری تیم با حضور جمعی از ستاره ها

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ فرید بهزادی کریمی، مهاجم تند و تیز تیم صبای قم که به دلیل سپری کردن دوران مقدس سربازی در لیگ چهاردهم پیراهن تیم تراکتورسازی را به تن کرد، پس از درخشش با این پیراهن توانست خود را به عنوان یک مهاجم تمام و کمال به لیگ برتر ایران معرفی کند.

کریمی که یکی از استعداد های کشف شده رسول خطیبی، سرمربی بومی و سابق تراکتور می باشد پس از کناره گیری خطیبی از مربیگری این تیم تبدیل به مهره ثابت تونی اولویرا شد. کریمی این فرصت را پیدا کرد تا پس از سپری کردن دوران نه چندان خوب و حضور در نیمکت تراکتورسازی در اوایل فصل، با آمدن تونی و اعتماد وی خود را ثابت کند.

این بازیکن پس از حضور مربی پرتقالی سرخپوشان در بیشتر بازی ها به عنوان بازیکن فیکس وارد زمین می شد و شاید بهترین بازی وی در آخرین بازی لیگ گذشته مقابل تیم نفت تهران رقم خورد. بازی که کریمی موفق شد ۱ گل از ۳ گل تیمش را به ثمر رسانده و با حرکت انفجاری زیبا و پشت سر گذاشتن چند بازیکن حریف مدافع نفت را مجاب کرد تا در داخل محوطه جریمه روی وی خطا انجام دهد. البته با اشتباه فاحش فغانی این ضربه پنالتی اعلام نشد تا داور بین المللی کشورمان تبدیل به داور منفور هواداران پرشور آذربایجان لقب گیرد.

اما کریمی این فصل زیاد به بازی گرفته نشد. بازیکن مورد علاقه تونی به دلیل تراکم بازیکنان با کیفیت در قسمت هجومی تیم، به ندرت در بازی ها حضور پیدا می کرد و به نوعی دوران اول فصل گذشته دوباره به سراغ این بازیکن آمد. کریمی پس از پایان دوران سربازیش به دلیل اینکه با تیم سابق خود قرارداد داشت، به تیم صبای قم برگشت تا دوران فوتبالی خود را این بار با علی دایی ادامه دهد.

فرید کریمی پس از گذشت یک جلسه محرومیت، در بازی دیروز تیمش مقابل تیم سیاه جامگان به عنوان بازیکن اصلی صبا وارد زمین شد و با عملکردی قابل قبول در طول بازی توانست یک پاس گل نیز به هم تیمیش بدهد. دایی به قدری به این بازیکن اعتماد داشت که در بدو ورودش شماره پیراهن ۱۰ را تقدیم کریمی کرد تا نشان دهد روی این مهاجم سریع برای بازی های آینده تیمش حساب ویژه ای باز کرده است.

حالا سول اینجاست که تیم تراکتور که امسال گلچینی از بهترین ها را دور خودش جمع کرده چطور در رده یازدهم جدول قرار گرفته است. تیمی که بازیکن ذخیره اش با انجام یک هفته تمرین تبدیل به مهره ثابت تیمش می شود چطور نمی تواند از پس حریف های ساده ای مثل سیاه جامگان بگذرد؟

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *