پست وبلاگ

تصادف در جاده قزوین ۲کشته و ۲ مصدوم برجاي گذاشت

به گزارش اکوتو ، بهرام زینلی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه استان قزوین با اشاره به این نکته که عدم توجه به جلو به جلو رانند پژو حادثه آفرین شد، اظهار داشت: حادثه رانندگی در جاده قدیم کرج – قزوین  دو کشته بر جای گذاشت.وی تصریح کرد: ماموران گشت پلیس راه قزوین توسط گزارش‌های مردمی از وقوع تصادف یک پژو با اتوبوس با خبر شده و به سرعت به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس پلیس راه استان قزوین بی احتیاطی راننده پژو ۴۰۵ را عامل اصلی این حادثه عنوان کرد،گفت: در بررسی ماموران راهنمایی و رانندگی مشخص شد که یک دستگاه پژوه ۴۰۵ در جاده قدیم کرج به قزوین با چهار سرنشین با یک اتوبوس برخورد کرده که در این حادثه رانند و چهار سرنشین آن به شدت مصدوم شدند.وی مطرح کرد: متاسفانه پس از انتقال مصدومان به بیمارستان دو تن از سرنشینان پژو بر اثر شدت جراحات وارده ناشی از این سانحه در بیمارستان فوت کردند.

زینلی در ادامه با بیان این موضوع که اهمیت دادن به قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی زمینه ارتقاء سلامت رانندگان را فراهم می‌کند، گفت: از رانندگان و همشهریان قزوینی درخواست داریم تا با در نظر گرفتن قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی از عجله و شتاب در رانندگی خودداری کرده و توجه کافی و لازم را در هنگام رانندگی داشته باشند.وی توجه به جلو و فاصله مناسب با خودروی جلویی را از مهم‌ترین نکاتی دانسته که می‌تواند در کاهش تصادفات و سوانح رانندگی موثر واقع شود.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *