پست وبلاگ

کار سخت تراکتور یا صید شاه ماهی در برزیل؟

نفت آبادان در هفته اول بدون گلزنی یک امتیاز از صبا گرفت و اکنون در خانه میزبان تیم تراکتورسازی تبریز است. تیمی که داعیه قهرمانی دارد اما در هفته اول در خانه متوقف شد. شاگردان قلعه‌نویی در آبادان کار دشواری دارند. اولین حریف تراکتورسازی گرمای شدید هواست و دومین حریف شان هواداران پرشمار آبادانی که تیم‌شان را برزیل ایران می‌دانند.
نادر دست نشان اگر بتواند سه امتیاز از تراکتورسازی بگیرد کار بزرگی انجام داده است. نفت آبادان بعد از مدت‌ها به لیگ برتر صعود کرده و تماشاگرانش گرمای ورزشگاه آبادان را دوچندان خواهند کرد.
تراکتورسازی اما تیمی بزرگ و با تجربه است که می‌تواند در شرایط سخت به خوبی مبارزه کند. این مسابقه یکی از حساس‌ترین دیدارهای هفته خواهد بود. شاگردان قلعه‌نویی باید عملیات غیرممکنی را در برزیل ایران انجام بدهند.

در این بین نوروزی نیز مصاحبه ی جالبی داشته که در ادامه مشاهده می فرمایید. مهاجم تیم فوتبال صنعت نفت آبادان معتقد است که تیمش با حمایت هواداران و گرمای شهر آبادان می‌تواند تراکتورسازی را شکست بدهد.

رضا نوروزی در گفت‌وگو با  تسنیم، درباره دیدار با تراکتورسازی در هفته دوم لیگ برتر اظهار داشت: تراکتورسازی تیم خوب و پُرمهره‌ای است و با توجه به اینکه در هفته اول به برد نرسید، برای شکست دادن تیم ما به آبادان آمده است. البته ما هم صنعت نفت هستیم و در زمین خودمان بازی می‌کنیم. ما اینجا از حمایت هواداران بهره می‌بریم و می‌خواهیم ۳ امتیاز این بازی را بگیریم.

وی ادامه داد: قطعاً تراکتورسازی از لحاظ بازیکن وضعیت بهتری نسبت به ما دارد، ولی صنعت نفت هم تیم یکدستی است که بازیکنان جوان و با انگیزه‌ای در اختیار دارد. برگ برنده ما در این بازی هواداران هستند که هیچ وقت تیم‌شان را تنها نمی‌گذارند. در ضمن تراکتورسازی قطعاً در گرمای وحشتناک آبادان اذیت خواهد شد و ما با استفاده از این شرایط می‌توانیم سه امتیاز را کسب کنیم.

نوروزی در خصوص وضعیت خودش گفت: من یک هفته قبل از شروع لیگ به تیم اضافه شدم و هنوز نیاز به زمان دارم تا به بهترین وضعیت برسم اما شرایط بدی ندارم. امیدوارم مقابل تراکتورسازی بازی خوبی انجام داده و در این بازی گل بزنم.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *