پست وبلاگ

ایرانپوریان و شباهتی که به طالبی دارد

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ محمد ایرانپوریان، کاپیتان تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در بازی تیمش مقابل فولاد خوزستان، توسط ضربه استوک بازیکن حریف دچار آسیب دیدگی از ناحیه صورت و ابرو گشت و باعث شد تا کاپیتان با اخلاق تراکتورسازان با سری بانداژ شده و ابرویی بخیه خورده به بازی ادامه دهد.

این حرکت وی که ناشی از تعصب به پیراهن تراکتور می باشد ما را به یاد دو فصل پیش، زمانی که تراکتور در خانه میزبان تیم پرسپولیس بود و سر فرشید طالبی، به دلیل برخورد با بازیکن حریف دچار شکستگی شدید شد ولی وی به دلیل تعصب زیاد با صورتی خونین به بازی ادامه داد و در پیروزی ۱ بر صفر تیمش نقش بسزایی ایفا کرد.

اکوتو

اکوتو

اکوتو

پس از بازی مشخص شد در بین نیمه این بازی، پزشکان تراکتورسازی هفت بخیه به سر طالبی زدند تا او بتواند تیم خود را در این دیدار همراهی کند و با توجه به فشار بازی بخشی از بخیه سر طالبی باز شده بود و به دلیل عمق زخم ممکن بود میکروب به سر او نفوذ کند.

حالا پس از دو فصل شاهد اتفاقی مشابه این بازی شدیم. این حرکت متعصبانه محمد ایرانپوریان، وی را بیش از بیش در نزد هواداران محبوب خواهد کرد و نشان می دهد بستن بازوبند کاپیتانی تیم بزرگ و پرهواداری مثل تراکتور شایسته اوست.

اکوتو

اکوتو

اکوتو

اکوتو

اکوتو

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

6 دیدگاه در “ایرانپوریان و شباهتی که به طالبی دارد

 1. ما خیلی دوست داشتیم فرشید تو تیراختور بازی کند بازیکن باتعصبی بود خیلی خوب هم بازی میکرد من یادمه تو بازی با چرتپولیس عالی بازی کرد از نزدیک در ورزشگاه شاهد بودم که با سر باند شده یک تنه در مقابل پونیس ایستادگی کرد ولی چرا از تیراختور رفت معلوم نشد خواهش میکنم اگر کسی از ایشون خبر داره کجاست و کجا بازی میکن یه کامنت بذاره

 2. آقای طالبی امیدوارم هر کجا هستی سلامت باشی سایت عزیز طالبی را برای ما پیدا کن خدا وند همه مریضها راشفا بدهد وبرادر شما ا هم من میدانم چون دلال نداری امسال بیرون ماندی و اماده هم هستی

  1. آخرین اخبار رسیده از طالبی این است که وی فصل قبل را به خاطر برادر مریضش تصمیم گرفت با تیمی قرارداد نبندد و به برادرش برسد.
   مصاحبه طالبی:”راستش برادر کوچکم سال گذشته با بیماری سخت سرطان دست و پنجه نرم می کرد. من وابستگی شدیدی به خانواده ام دارم. هر کاری کردم تا بتوان فصل گذشته به فوتبالم ادامه دهم، نتوانستم. اصلا دست خودم نبود از لحاظ روحی آمادگی اش را نداشتم. این شد که ترجیح دادم شیراز کنار خانواده و برادر مریضم باشم و در دوره درمان کنارش باشم.”
   مدافع سابق تراکتور درباره وضعیت برادرش می گوید:”خدا را شکر با دعای خیر مردم که واقعا لطف داشتند حال برادرم بهبود یافت و فکر من و خانواده ام تا حدود زیادی راحت شد اما او همچنان زیر نظر پزشکان است”
   این فصل قصد داشت با یک تیم خارج از ایران قرارداد ببندد که میسر نشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *