پست وبلاگ

کانکس‌های اورژانس جمع می‌شود

کانکس‌های اورژانس جمع می‌شود

پیرحسین کولیوند با اشاره به اینکه جمع‌آوری کانکس‌ها به‌منظور یکسان‌سازی سازه‌های اورژانس، امنیت و نگهداری بهتر تجهیزات پزشکی از اواخر سال گذشته در سراسر کشور در دستور کار و اجرا قرار گرفته است، اظهار داشت: با حذف کانکس‌ها کیفیت ارائه خدمات اورژانسی به مردم ارتقاء پیدا می‌کند و نیروهای اورژانس نیز که به‌صورت شبانه‌روزی در فصل گرما و سرما ارائه خدمت می‌کنند از مکان بهتری برای اسکان، پذیرش بیمار و مکان مناسب برای نگهداری تجهیزات پزشکی اورژانسی برخوردار خواهند شد.

وی در ادامه با اشاره به فعالیت تعداد دو هزار و ۲۸۸ پایگاه اورژانس در سراسر کشور تصریح کرد: هم‌اکنون تعداد یک هزار و ۳۷۰ پایگاه جاده‌ای، ۸۴۸ پایگاه شهری، ۳۲ پایگاه هوایی و ۳۵ پایگاه روستایی در کشور فعال هستند.

سرپرست سازمان اورژانس کشور افزود: امیدواریم تا پایان سال ۹۶ تمامی کانکس‌ها از حوزه اورژانس جمع‌آوری شود و سازه مناسب که بتوان خدمات بهتری را به مردم ارائه داد بسازیم و در این زمینه نیازمند همکاری بیشتر با سازمان‌هایی همچون شهرداری و کمک خیّرین هستیم.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *