پست وبلاگ

تکلیف کمپ گردشگری فدک را مشخص کنید

به گزارش اکوتو ، محمدعلی حضرتی‌ها  درباره پروژه کمپ گردشگری فدک اظهار داشت: در جلسه‌ای که در اردیبهشت برگزار شد، بهره‌برداری از پروژه کمپ گردشگری فدک، تا قبل از سفر ریاست جمهوری تصویب شد.

وی افزود: ولی متأسفانه این موضوع محقق شده و سرمایه‌گزاری که برای اجرای این پروژه اقدام کرد، نتوانست برنامه‌ها را محقق کرده و پروژه را بر اساس برنامه زمانبندی پیش ببرد و به تعهدات خود در این زمینه عمل نکرد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قزوین بیان کرد: جلساتی را برای تسریع در اجرای این پروژه با شرکت ایرانگردی و جهانگردی برگزار کردیم تا بتوانیم از ظرفیت آنها استفاده کنیم که این موضوع با شرکت مدیرعامل شرکت ایرانگردی و جهانگردی در انتخابات رو‌به‌رو شد و کار بیشتر گره خورد.

حضرتی‌ها عنوان کرد: اگر این مشکلات برطرف نشود، آرام آرام به بحران تبدیل می‌شود که به هیچ عنوان برای استانی که یکی از اهداف مهم آن توسعه گردشگری است زیبنده نیست.

مدیرکل میراث فرهنگی استان قزوین تصریح کرد: در راستای توسعه گردشگری استان قزوین و آماده‌سازی زیرساخت‌ها باید روند ساخت هتل در قزوین تسریع شده و مشکلات سرمایه‌گزاری در این حوزه برطرف شود.

وی عنوان کرد: تعداد سوئیت‌های کمپ فدک نیز باید به دو برابر افزایش یافته تا بتوانیم از این فرصت برای توسعه گردشگری در استان قزوین استفاده کنیم.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *