پست وبلاگ

اختصاصی/کامدار: چه پیشنهادی؟دنبال گرفتن رضایتنامه هستم/ذوب آهن مقصد بعدی هافبک سیاه جامگان

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛  تراکتوری ها در اولین روز نقل و انتقالات نیم فصل حسابی گرد و خاک به پا کردند و ۵ بازیکن نامدار خود را در لیست خروجی های باشگاه قرار دادند. البته مسئولان این باشگاه موفق به جذب ۳ بازیکن مورد نظر قلعه نویی هم شدند.

علی حمودی، ایان رمسی، حمزه یونس، مهرداد بایرامی و سامان نریمان جهان با نظر قلعه نویی از این تیم رفتنی شدند و مهدی کیانی کاپیتان و بازیکن محبوب سابق سرخپوشان، فرزاد حاتمی مهاجم سابق تراکتور و ایوب کلانتری لیست ورودی های این تیم بودند.

در بین بازیکنان جذب شده کیانی که هواداران علاقه زیادی به نوع بازی متعصبانه وی دارند، خرید خوبی به نظر می رسید. تراکتوری ها این بازیکن و همچنین ایوب کلانتری را از تیم همشهری خود جذب کردند. البته کیانی به دلیل انجام بازی های درخشان در تیم آبی پوشان تبریزی به بازیکن ستاره این تیم تبدیل شده بود و مسئولان تیم گسترش فولاد در دادن این بازیکن لطف زیادی در حق تیم تراکتورسازی انجام دادند. کلانتری هم که تبدیل به نیمکت نشین ثابت کمالوند شده و حتی در لیست خروجی این باشگاه قرار داشت و مسئولان تیم تراکتور برای جذب وی کار چندان سختی متحمل نشدند.

حاتمی هم پس از سپری کردن یک نیم فصل ناموفق در تیم ملوان بندر انزلی و با درخواست تیم تراکتور به این تیم ملحق شد.

پس از توافق مسئولان باشگاه با دو بازیکن سابق تراکتورسازی، با خبر شدیم که هافبک بومی سابق سرخپوشان تبریزی نیز در لیست قلعه نویی برای نیم فصل بعد قرار دارد. برای اطلاع از صحت و سقم این خبر گفتگوی کوتاهی با این بازیکن انجام دادیم ولی کامدار با اظهار بی اطلاعی از این پیشنهاد از قصد خود برای ترک تیم سیاه جامگان گفت.

احمد کامدار بازیکن بومی سابق تیم تراکتورسازی با بیان این مطلب که هیچ پیشنهادی از سوی تیم سابق خود دریافت نکرده است بیان داشت: چه پیشنهادی؟ من اصلاً از تیم تراکتور پیشنهادی دریافت نکرده ام و الان هم به دنبال گرفتن رضایتنامه از تیم سیاه جامگان هستم.

وقتی دلیل این کار را از این بازیکن پرس و جو کردیم اذعان داشت: از تیم ذوب آهن پیشنهاد دارم و حالا منتظرم ببینم مسئولان حاضر به صدور رضایتنامه ام هستند یا نه.

خاطر نشان می شود تیم سیاه جامگان با مربیگری فرهاد کاظمی در نظر دارد تعدادی از بازیکنان خود را جابه جا کند. در این بین محسن دلیر، مهاجم بومی و سابق تراکتورسازان نیز روز گذشته رضایتنامه خود را دریافت کرد تا برای تیم دیگری بازی کند. حالا معلوم نیست مسئولان این باشگاه مشهدی رضایتنامه کامدار را صادر می کنند یا به دلیل بازی های خوب این بازیکن در نیم فصل حاضر به جدایی وی نخواهند شد.

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

1 دیدگاه در “اختصاصی/کامدار: چه پیشنهادی؟دنبال گرفتن رضایتنامه هستم/ذوب آهن مقصد بعدی هافبک سیاه جامگان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *