پست وبلاگ

کالایی که مردم باید بیشتر خریداری کنند

کالایی که مردم باید بیشتر خریداری کنند

نیما ذاکری سعید یکی از گردانندگان کمپین حمایت از صنایع دستی ایران با اشاره به استقبال خوب مردم از اهداف و نتایج اجرای کمپین اظهار داشت: کمپین حمایت از صنایع دستی ایران شامل تمامی استان ها و با مشارکت هنرمندان تمام آثار و صنایع دستی می شود.

وی حمایت از تولید ملی را یکی هدف از راه اندازی این کمپین عنوان کرد و افزود: ایجاد زمینه‌های مساعد برای ارتباط و آشنایی بیشتر مردم با صنایع دستی مختلف ایران، ترغیب بیشتر نهادها، سازمان‌ها و موسسات خصوصی و دولتی و اقشار مختلف مردم برای خرید و استفاده بیشتر و فراگیر از صنایع دستی اهدافی است که کمپین حمایت از صنایع دستی  ایران دنبال می‌کند.

ذاکری سعید با اشاره به ایجاد فضای ارتباطی موثر میان اقشار مختلف جامعه، مخاطبان عام و خاص صنایع دستی با این محصولات فرهنگی و هنری از طریق شبکه‌های اجتماعی و دیگر رسانه‌ها، اظهار کرد: هنرمندان  با استفاده از این فضا محصولات تولیدی خود و جزییاتی درباره آنها را با مخاطبان به اشتراک می‌گذارند.

وی با تاکید بر حمایت معاونت صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در دوران فعالیت‌های کمپین، از استقبال بیشتر مخاطبان این حرکت فرهنگی و ملی ابراز امیدواری کرد.

ذاکری سعید در پایان با اشاره به اینکه کمپین اطلاع رسانی‌های لازم را برای بازدید مردم از بیست و هفتمین نمایشگاه ملی صنایع دستی را انجام داده است از مردم دعوت کرد که با حمایت از صنایع دستی ایرانی عرضه شده در این نمایشگاه و خرید کالای ۱۰۰ درصد  ایرانی، از تولید ملی حمایت کنند.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *