پست وبلاگ

چرا کاخ صاحبقرانیه ترک خورد؟

سعید محمد در نشستی پیرامون تبیین مسائل اطلس مال و ادعای آسیب رسانی این پروژه به کاخ صاحبقرانیه و نشست زمین در نیاوران، اظهار داشت: درحالی که این پروژه ۴۰۰ متر فاصله و ۴۰ متر اختلاف ارتفاع با کاخ صاحبقرانیه دارد ولی یکباره مباحثی مطرح شده که این پروژه باعث ترک های این کاخ شده است!

وی با بیان اینکه هیچ مشکلی از ناحیه اطلس مال برای کاخ صاحبقرانیه ایجاد نشده است، گفت: هرچند ما می دانیم که ترک هایی در کاخ ایجاد شده ولی برای علت آن حدس و گمان هایی داریم؛ یکی از علل این ترک ها احتمالاً نشت سطح آب های زیرزمینی است؛ همچنین گسلی که در زیر کاخ وجود دارد هم بی تأثیر نیست. ضمن آنکه نمی توان منکر فرسودگی ناشی از عمر این سازه شدو البته اگر مشکل از نشت آب بود ترک ها از طبقه اول شروع می شد ولی طبقه دوم کاخ ترک برداشته که ریشه از فرسودگی دارد.

این مقام مسئول در پروژه اطلس مال با رد اخباری مبنی بر وجود قنات زیر این پروژه گفت: تا عمق ۳۲ متر گود برداری انجام شده ولی با هیچ قناتی برخورد نکردیم نه تنها قنات نبود بلکه آبی هم زیر گود برداری مشاهده نشده است.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *